Kötüye Kullanım Bildir

Ana içeriğe atla

ENERJİ OKUMASI – FARKINDALIK ÇALIŞMASI NEDİR?

Enerjiye fizikteki anlamıyla bakarsak, doğrudan doğruya gözlemlenemeyen fakat kendi konumundan hesaplanabilen, fiziksel sistemin geniş ve korunmuş bir özelliğidir. Sözlük anlamında maddede var olan ve ısı, ışık biçiminde ortaya çıkan güçtür. Bir diğer anlamda organizmanın etkin gücüdür.


Etrafımızdaki her şey bir enerjidir. Oturduğunuz koltuk, yediğimiz yemek, içtiğiniz su ve pek tabi biz bir enerjiyiz. Enerjinin oluşum yasaları, döngüleri ve katmanları vardır. Bizler bu dünyada yaratma gücüne sahip varlıklarız ve bu insanoğluna bahşedilmiş en büyük özelliklerden biridir. Enerjiyi elle tutamadığımız ve gözle göremediğimiz için bazıları tarafından yok varsayılsa da o her zaman bizimle ve her yaratım sürecinin de temel unsuru. Ve işte biz bu enerjinin farkındalığa dönüşmüş haliyiz. 


Bizler dahil eril ve dişil enerjiler her yerde bulunur ve bu enerjiler okunabilir. Enerji okuma bunların uyumunu okumadır ya da uyumsuzluğunu. Eril dişil prensipte rüzgar ve su, hareketli ve durgun hareketsiz gibi düşündüğümüzde bu enerjileri sezgisel olarak tıpkı bir rontgen, x-ray cihazından geçerken görüldüğü gibi fark ederiz ve kendi okuma sistemimize yani alfabeye oturttuğumuzda kelimelere uyarlayarak okuyabiliriz. Hani dersiniz ya burada kötü bir his alıyorum, içerde bir enerji var bana iyi gelmiyor. İşte o frekansta var olan enerjide siz uyumsuzsunuz demek oluyordur. O sırada kötüyü tanımlarsınız ve enerjiyi okursunuz aslında.KİŞİYE ÖZEL ENERJİ OKUMASI VE FARKINDALIK TERAPİSİ


Enerji okuyabilmek bazı insanlarda doğuştan olur. Bazı insanlarda da ruhsal frekansı açıldıkça ortaya çıkan bir ruhsal yetidir. Dünya planının öncelikli yasalarından olan özgür irade yasası en kısa ifade ile bize şunu bildirir; bu dünyada yaşayan her insan seçim yapma ve kendi alanını belirleme hakkına sahiptir. O nedenle ben kişileri ve özel alanlarını ilgilendiren durumları okurken bireysel taleplerle hareket ediyorum. Yani bir insan onun enerji alanında kalmama ve yardımcı olmama kendi arzu ve rızasıyla bana gelerek talepte bulunduğunda, kişisel Enerji Okuması ve Farkındalık Terapisi yapıyorum. Buna benzer haller danışmanlık adı altında uyguladığım durumlarla sınırlı.


Oysa ben evren enerjisinin bize sunduğu aralıksız enerji akışını okumayı buradan gelen doruyu, anlamı, uyarıyı v.s. okuyarak burada ve sosyal mecralarımda size sunuyorum. Öyle sonsuz geliyor ki o enerjiler, onları okumayı amaçlamak ve sizlere anlatmak, farkındalık yaratmak benim temel mutluluk sebebim. İşte bunu yapmak benim tabirimle “Enerji Okuması-Farkındalık Çalışması”. Ve eğer biraz önce de söylediğim gibi kişilere özel danışmanlık veriyorsam da “Enerji Okuması-Farkındalık Terapisi” adı altında bir araya geliyorum sizlerle. Her iki türlü de sağlık ve şifası bizlerle olsun diyorum.


 


Sevgiyle kalın.