Kötüye Kullanım Bildir

Ana içeriğe atla

TÜRKİYE’YE VİRÜSÜN DAHA ÖLDÜRÜCÜ, GENÇLERİ VE ÇOCUKLARI ETKİLEYEBİLİR YENİ MUTASYONLU HALİ GELİYOR; LÜTFEN DİKKAT!


 

Enerjimiz yüksek ama bizi etkileyen bu enerjilerin altındaki konular bizi derinden etkileyecek gibi görünüyor. Denizle ilgili konuları getirecek gündeme. Boğazlar anlaşması başta olmak üzere deniz de gerçekleşen rekabet, düzen ve yok oluş getiren kazalara kadar gündemindeyiz bu enerjilerin. Enerjiler tam kapanma gösteriyor, alınan kararlar yetersiz kalmış görünüyor. Ayın 23-24-25’i gibi daha fazla kapanmaya doğru gidebiliriz. Bu yönde açıklamalar gelebilir. Enerjiler genç kişilere olabileceklere işaret ediyor. 24-27 Nisan da hiç olumlu olmayan enerjiler oluşacağı okunuyor bu da bize ne diyor biliyor musunuz? Duru görümle görebildiğim olası gelecekte bugüne kadar uğraşılan mutasyonların dışında şimdi Brezilya ve çevresinde kendini çok daha güçlendirmiş mutasyonunun ülkemizde çok daha bulaşıcı versiyonun yaygınlaşmaya başlayacağını gösteriyor. Ve işte bu bulaşıcı versiyonu artık gençler üzerinde ve çocuklar üzerinde çok daha etkili olabilir görünüyor. Bu etkileri 10-12 Mayıs gibi duymaya başlayabiliriz. Bu da şu demek, çok yoğun bir korunma gerektiren bir döneme giriyoruz. Doktorların uyardığı gibi çift maske ve sürekli hijyen içerisinde olmalıyız. Öyle yoğun bulaşıcılığı olacak bu yeni mutasyon virüsün. Açık alanda bile bulaşma etkisi güçlü, karşı koyması zor bir mutasyonla karşı karşıyayız. Yüzümüzden maskeleri açık alanlarda bile hiç çıkarmadan dolaşmalıyız. Çocuklarınıza dikkat edin, maskelerini açmalarına izin vermeyin, ellerini temiz tutmalarına dikkat edin. Bu mutasyon değiştiren virüs daha öldürücü olabilir maalesef. Lütfen sokağa gerekmedikçe çıkmayın, kalabalığa girmeyin.

 

VİRÜS NE YAPMAYA ÇALIŞIYOR?

Olası ihtimalle bir laboratuvarda üretilmiş olsa da sahip olduğu bilinçle kendini güçlenmeye adayan bir yapıya sahip. Bedenlerimize zarar veriyor, yapısını tehdit ediyor. Yaradılışa oynayanlar, buna müsaadenler bunun olmasını izliyor olsa da bizler bundan kurtulmanın yolunu bulacağız elbet. Bu akıllı virüs maalesef bu kez Birezilya ve çevresinde varlığını güçlendirmeyi başarıyor ve bize yüksek bir bulaşma gücüyle geldiği için korunmalıyız korunmalıyız korunmalıyız.

 

PEKİ BU GİDİŞ NE GÖSTERİYOR?

Evet Covid açısından nisan ve mayıs ayı gerçekten çok zor geçecek. Yazın biraz düzelmeye gidebiliriz. Bu da hemen gevşeme anlamına gelmemeli. Seyahat etmemeliyiz. Haziran ayının ortasıyla beraber durum değişebilir. Enerjilerden okuduğum duru görümde belirdiği ölçüye bakarsam bu virüs şu değişimi anlatıyor. Bu da bize sürü bağışıklığına geçse dedikleri şeyin başladığını gösteriyor olabilecek. Türkiye bu virüsle 2022 yılının ortalarına çok güçlü bir şekilde mücadele etmek zorunda kalabilir. Sürü bağışıklığına 2022 nisan gibi ulaşabileceğimizi enerjisi okunuyor. Ve yıl sonuna kadar mücadele gerektirir etkiler görebiliriz. Tabi bu süreçte daha güçlü aşılar çıkacak ve mücadele gücümüz artacak. Bu hafta itibariyle sürü bağışıklığının artması enerjisi başta İngiltere, Fransa ve İtalya için okunuyor. Yoğun aşılamalar ile bir iyileşme görülen ülkeler çoğalacak.

 

YİYECEK FİYATLARI ÇOK ARTABİLİR

23 Nisan 12 Mayıs dönemi zor bir dönem olacak. Bu tarihler arasında kadınlarla ilgili konular üzücü haberler duyabiliriz. Hastanelerde doluluk daha da artabilir. Siyasilerin dünya liderlerinin ani kararlar almasına tanıklık edebiliriz. Yiyecek fiyatları çok artabilir. Ayın 23’ünden sonra fiyat artışlarını görebiliriz. Savaş gerginlikleri ve aleşli hastalıkların artmasına neden olabilecek enerjiler oluşacağı okunuyor. Havalarda soğumalar olacak nisan bize bunu hissettiriyor zaten. Mayısın ortasından itibaren ısınmalar olabilir ancak çabuk bir ısınma görülmeyecek gibi görünüyor ülkemizde. Bahar yorgunlukları olabilir. Enerjiler gösteriyor ki birçok ülkeden giriş yasağı olabilir Türk vatandaşlarına. Ayrıca Türkiye’ye uçuşları da durdurabilirler. Temmuz ortalarına kadar sürebilir bu durum. Turist gelişleri olmayabilir.

 

İYİ ŞEYLER DE VAR

Enerjilere bakarsak ilişkiler daha iyi olacak aşklar yaşanacak. Uzun zamandır hamile kalmak isteyenler varsa güzel haberler alacaklar. Eski ilişkiler gündeme gelebilir. Geçmiş aşklarında umut ettiklerini bulamayanların şimdi daha özel daha güzel birliktelikler yaşayacakları dönemler geliyor. Bazı enerjiler bazılarımıza böyle yararken mesela konut mal mülk alımını olumlu etkileyen durumlar yaşayacaklarımız da var. Hayallerinin ötesinde bir şeyler olabilir, istediklerini alabilecekleri dönemler gelenler var aramızda.

Yorumlar