Kötüye Kullanım Bildir

Ana içeriğe atla

SAĞLIKLI OLMAK İSTİYORSANIZ ALDIĞINIZ TAKVİYE İLAÇLARDAN ÖNCE ENERJİ BEDENİNİZİ TEMİZLEYİN


 

Enerjiler arasındaki zorlu açılar sağlıkla ilgili sorunları açığa çıkaran ve kolay yakalanmaya sebep olabilir bir etki yaratıyor. Öncelikle bu etkilerden ötürü bağışıklığınızı kuvvetlendirmeyi ihmal etmeyin bunun bir parçası hatta en önemli parçası enerji bedeninizi temizlemek. Bu süreçte alerjiler de devreye girebilir. Özellikle solunum yolu şikayetleri olabilir. Sadece Covid ile ilgili değil karaciğer, böbrek, safra, mide ve bağırsaklarla ilgili hassasiyet dönemindeyiz. Kendinizi enerji bedeninizi başta kristallerle temizlemek, çakralarınızın daha sağlıklı çalışmasını sağlamak, hastalanmadan önce hastalanmamak için düzenli olarak ilizyon bedeninizi her gün bakıp temiz tuttuğunuz gibi eterik yani enerji bedeninizi de temizlemek önceliğiniz olmalı. Enerji bedenimiz ne kadar iyi ve sağlıklı olursa ilizyon bedenimiz yani vücudumuzda o kadar sağlıklı olur. Bunun için enerji bedenimizi radyoaktif etkilerden, negatif enerjilerden, travmaların tesirlerinden temizlemeliyiz. Olumsuz olan, düşünen, konuşan herkesten her şeyden olabildiğince uzak olmaya çalışarak yaşamaya önem vermeli, özen göstermeliyiz. Tam da bu zamanlardan geçiyoruz. Evlerimizi de enerji ve ilizyon bedenlerimizi temizleyip sağlık verdiğimiz gibi sadece silip süpürmekle kalmayıp enerjisini de temizlemeliyiz, bunu nasıl yapacağımızı da bilmeliyiz. Herkes bulunduğu yerin enerjisini temizleyebilseydi bu kadar hastalık da olmazdı inanın. Bu hafta alerjik rahatsızlıkları da tetikleyebilen enerji etkilerinden ötürü geçici enerji düşüklüğü, biraz tembellik hali, isteksizlik gibi etkiler de alabiliriz. Ayrıca alkol ve benzeri şeyleri tüketmeyi azaltabilirsek de iyi olur. Tabi bu dönem enerjisi bize bolca sevgiye ihtiyaç duyulacağını hissettiriyor. Sevgi alışverişinde bulunmanızı tavsiye ederim. Sadece insanlarla değil, hayvanlarla ve bitkilerle de bu alışverişi yaşayın. Sevgi, enerjinizi yükseltir doğal olarak da bağışıklığı güçlendirir. Severek, sevginizi vererek, sevgi alışverişinde bulunarak hayatla bağlarınızı kuvvetlendirin. Şu dönem çok ihtiyacımız var. Evrenin her köşesine her zerresine dokunan, ulaşan bir sevgi alkışı olmasa her halde yaşam biter hayat dururdu.  

 


TİCARİ KONULARDA STRES VE FIRSATLAR BİR ARADA

Bu dönem ticari konularda stresle fırsatlar bir arada karşımıza gelebilir. Yeni fikirler geliştirmek, girişimler içinde olmak açısından etkili bir haftadayız, değerlendirebilirsiniz. Önem verdiğimiz kişilerle iletişim kurmak, fikir alışverişleri yapmak, önemli görüşmeler yapmak, ticari faaliyetlere girişmek açısından da hızlı sonuçlar alınabilir verimli bir hafta.

 

DÜŞÜNMEDEN KONUŞMAMAMIZ GEREKEN BİR HAFTA

Hareket etme ve fikir üretme konusunda şaşırabileceğimiz ölçüde hızlı olabiliriz. Tabi buna düşünmeden aklına geleni hemen yapma eklenirse negatif sonuçlar da doğurabilir. Düşünmeden yaptığımız konuşmalar neticesinde kırgınlıklar oluşabilir enerjisi okunuyor, dikkat etmekte fayda var derim.  


ASKERİ TUZAKLARA, HIRSIZLIK VE DOLANDIRICILIKLARA DİKKAT

Hafta genelinde etkili olacağı okunan enerjilerden bazıları askeri konularda da yanılgılara, hazırlıksız yakalanmalara yönelik durumlarla ilişkili olabilir. Tuzaklara, tehlike doğuracak planların yapabilir olmasına karşı hazırlıklı olmakta fayda var. Hırsızlık ve dolandırıcılık gibi durumların cereyan edebileceği dönemdeyiz.


KENDİMİZLE İLGİLENMEK İÇİN İYİ BİR HAFTA

Evet enerjiler arasında uyumlu açılar da var elbet. Etkileri de bu hafta boyunca devrede olabilecek. Hafta genelinde özelimiz açısından da güzel gelişmeler, kendimize vakit ayırma, ilişkilerimize özenle yaklaşma ve güzel sonuçlar alma gibi verimli günlerden geçebiliriz. Estetik, kişisel bakım, dekorasyon gibi konularla ilgilenmek için uygun enerjilerin etkisinde olabiliriz. Salı, çarşamba, perşembe, cumartesi bu anlamda uygun günler enerji veriyor.  

Sağlıkla ve sevgiyle kalın...


Yorumlar