Kötüye Kullanım Bildir

Ana içeriğe atla

TÜRKİYE’Yİ SARAN ATEŞ ÇEMBERİZorlayıcı enerjilerle başladık şimdi sıra dışı enerjilere geçiyoruz. Bu sıra dışı enerjiler etkisinde neler yaşayabiliriz biraz bahsetmek istedim. Önemsememiz gerek, ciddi bir döneme gidiyoruz. Şu an zaten karışmış olan, Covid etkisi, ekonomi ve siyasetteki durumlar ile insanların umutsuz bir ruh hali içerisine girebilmelerini biraz irdeleyelim istedim. Çok yoğun bir dönem başladı. Aslında yılın zorlu süreci yeni başladı diyebiliriz. Şimdi çok aktif bir şekilde olayların hızlanacağı döneme girdik. Bu enerjilerin etkisi ise 2022’nin temmuz ayına kadar sürebilecek. Bu döngü hızlı olaylar silsilesi olarak gösterebilir kendini. Bugün sizlere özellikle önümüzdeki günlerde Türkiye ve dünya gündemine etki edecek enerjilerden, çok ciddiye almamız gereken Covid virüsü sürecinden ve Türkiye nasıl bir ateş çemberine girebilir bunlardan bahsetmek istiyorum. 27-28 Mart itibariyle 5 Nisan’a kadar Covid bulaşma enerjisi de çok yüksek okunuyor. Ve maalesef milli değerlerimizi hızla kaybettiğimizin şu günlerde yaşanacaklar enerjisini okuduğumda bizi daha da batılı değerlerle karşı karşıya bırakacak gibi görünüyor.

 

 

ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE ENERJİLERDEN ALACAĞIMIZ ETKİLER SİYASİ VE EKONOMİK KONULAR ÜZERİNDE DAHA ETKİLİ OLABİLİR

Uzun zamandan beri konuşuyoruz aslında sizler de gördünüz hep beraber yaşıyoruz artık olaylar git gide zorluklar yaşatarak üzerimize doğru gelmeye başladı ve hızla da gelmeye devam ediyor. Ülke ve dünya geneline de baktığımızda durum pek farklı değil.  Gündem çok hızlı ve hareketli. Önümüzdeki günlerde enerjilerden alacağımız etkiler siyasi ve ekonomik konular üzerinde daha etkili olabilir. Sert, sıra dışı haller görülebilir ama bu hallerin aynı zamanda enerjisi çözümsüz durumlar olabilir etkisi taşıyor. Bu sadece bizim için değil tabi dünyanın pek çok ülkesinin yaşayabileceği bir durumu işaret ediyor. Bunu şöyle düşünelim her ülkenin kendine has zorlukları olabilecek. Dış borçlar ve alacaklar, uluslararası finans sektörüyle, iç piyasalarla ilgili alanlarımız ve ekonomimizin çok şiddetli etkilenebileceğini anlatıyor bize.

 

KRİPTO PARALARA DİKKAT

Kripto paraları da etkileyen bir dönem. Elon Mask’ın açıklamaları gibi ellerinde bazı güçlerle sürece etki edebilen isimler var bunlar manipüle ediyorlar ve piyasaları yükseltiyorlar. Bu durumdan da özellikle birtakım adamlar faydalanıyor. Bu alanlarda dikkatli olmak gerek. Bu yıl içinde birkaç kez altın ve döviz enerjisinin çok yoğun olacağı enerjilerden okunuyor.

 

VİRÜSLE YAŞAYABİLİR HALE GELMEMİZ 2022 YILININ NİSAN MAYIS AYLARINA İŞARET EDİYOR

25 Mart’tan itibaren Covid artışlarının çok daha fazlalaşacağı enerjisini okuyorum. Çok çok daha fazlalaşabilir. Kendimizi korumalıyız. Önlemlere çok dikkat etmeliyiz. Kalabalıklara girmeyelim olabildiğince. Tabi ki çalışmak zorundayız ama tedbirleri elden bırakmamak çok hayati önem taşıyor. Özellikle bu önümüzdeki günler içinde. Kendimizi fazlasıyla korumamız gerek. Hava değişiklikleri Covid’i nasıl etkileyecek en önemli sorulardan bir de bu bence. Burada dikkat çekmek istediğim bir husus var. Türkiye çok sık iklim şartları değişen hava şartları gün içinde bile değişebilen bir ülke oldu. Bu virüste sürekli mutasyon geliştiriyor. O zaman enerjiler şimdi ne his veriyor biliyor musunuz? Artık kendine has barınma yolları arayan Covid bu ülkede sürekli değişen hava şartlarına göre Türkiye’ye göre mutasyon geçirmeyi ve bu ülkenin kendi şartlarının Covid’i olmayı becerecek. Nisan başı itibarıyla yeni hareketleri açıklanabilir bu şekilde bilgiler duyabiliriz ve önümüzde haziran ortasına kadar bize pek rahat huzur yok enerjisi okunuyor. Virüs’ün çok güçlü ve aktif olacağı enerjisi var.  Nisan ortası itibariyle de dünyanın bazı ülkelerinden oranlarda azalmalar, aşıların etkileri haberleri gelebilir. Tüm gücünü kaybetmesi yeni aşılar yeni ilaçlar ile olacak. Ama kendini sürekli değiştiren bir yapıya sahip olduğunu unutmayalım. Yani önümüzdeki haziran’da her şey bitmeyecek. Bu mücadele aşılarla devam edecek. Bir şeylerin daha normalleşmesi yani bu virüsle yaşayabilir hale gelmemiz 2022 yılının nisan mayıs aylarına işaret ediyor. Biz bu hastalıkla nezle grip kadar sık haşır neşir olarak yaşamayı öğreneceğiz.   

 

ZARAR UZUN VADELİ

Duygusal ve düşüncesel olarak belirsizliklere neden olan bir enerji döneminden geçtik. Ve şimdi doğru atılamayan adımlardan ötürü ciddi zor bir durumda kaldık ve yeni doğru hamlelere kadar yenilmişlik içerisinde kalabiliriz. Zarar uzun vadeli. Yani enerjiler bize diyor ki bir dönem bitti ve yeni bir dönem başlıyor. Bu dönem artık kadınların liderliklerinin izlenebileceği bir dönem olarak sinyallerini gönderiyor. Kadınları izleyeceğiz bakalım neler olacak!

 

BİDEN’DAN ÜLTİMATOMLAR KAPIDA

Dünya çok zorlanıyor. Amerika zorlanıyor. Devletler çok zorlanıyor. Enerjileri okuduğumda ABD lideri Biden sert savaş ister tavrını Türkiye ve Orta Doğu üzerine yönelterek yani Nisan ayının ilk günlerinden başlayarak tün Orta Doğu’ya seslenen bir tavırla başta Sureyi ve İran’la uğraşmak olarak hamleler sözlü başlayan saldırılar ültimatomlar gönderebilir. Türkiye bu dönemle birlikte hem dış borçlar hem ülke ekonomisi hem de dış siyasetle kuşatılan bir ateş çemberine girebilir. Bir de doğa olaylarına dikkat diyorum.


Sağlıkla ve sevgiyle kalın. 

Yorumlar