Kötüye Kullanım Bildir

Ana içeriğe atla

TAŞKIN BİR SAVAŞÇI RUH ETKİSİNDE OLACAĞIMIZ EMPATİK DÜŞÜNMENİN ÇOK GEREKLİ OLACAĞI ZAMANLAR


Enerjileri okuduğumda önemli etkiler alacağımız bir haftadayız. 18 Mart civarından itibaren gerek insan ilişkilerinde gerekse uluslararası ilişkilerde gerginlikler, sert ve şiddetli olaylar enerjisi ön plana çıkabilir. 25 Mart’a kadar etkisinde olacağımız ve devamında iki aylık bir dönemi kapsayacak çok hareketli, aşırılık veren, aktif ve agresif geçirilebilir bu dönem taşkın bir savaşçı ruh etkisi yaratabilir. Bu enerjilerin etkisiyle savaşlar, deniz savaşları, deniz kazaları, şiddet içeren olaylar, yangınlar, patlamalar, seller, doğal afetler, ülke liderleri ile ilgili olaylar yaşanabilir.

Taşkın bir savaşçı ruh etkisi yapabilecek bu enerjiler özellikle 21 Mart civarından itibaren dünya genelinde gerginlik, agresiflik, eylemler etkisi yaratabilir. Ama bu kez taşkınlık enerjisi okunuyor bu da olayların daha yüksek boyutlarda cereyan edebileceğini söyler bize. Bu enerjilerin etkisiyle şiddet olayları artabilir, savaş atmosferi yaratacak ortamlar oluşabilir. Yani maalesef oldukça gergin, agresif bir sürece giriyor olabiliriz. Lütfen bu tetikleyen enerjilerin farkında olalım ve empatik düşünmeye, sakin olmaya çalışalım. Tabi bu arada çevremizde gizli düşmanlar oluşabilir. Askeri olaylarda hareketlenme görülebilir.

 

Elbette uyumlu açılar içerisinde olan enerjilerinde etkisinde kalacağız. Öncelikle hemen değinelim, tıbbi konularda, şifa konularında hastaların iyileşmelerine yönelik olumlu gelişmeler yaşanabilir bir süreçteyiz. Çarşamba, perşembe ve cuma günleri bu açıdan çok olumlu enerjilerle yüklü gözüküyor. Bugün empati ile düşünme zamanı. Tüm canlılara daha fazla vakit ayırma, yardım etme, paylaşma ve sevgi verme açısından uygun bir gün. Ancak zihin dağınıklıkları, konsantrasyon bozuklukları olabilir.  

 

15 Mart Pazartesi günü boyunca enerjilerin uyumlu açılarının etkili olduğu bir gün geçirebiliriz. Gün boyunca önemli iş ve girişimler açısından uygun olabilir. Özellikle akşam saatlerinde yapacağınız iş birliklerinden olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Finansal girişimler, yatırımlar, hukuki başvurular, sağlıkla ilgili girişimler açısından günün ikinci yarısı çok daha elverişli olabilir.  


16 Mart Salı gününün ilk yarısında girişeceğiniz işler sonuç vermeyebilir muğlak kalabilir. Akşam üstüne doğru yapacağınız iş görüşmeleri, ticari girişimler iyi sonuç verebilir. Geceye doğru ise bazı enerjilerin olumlu etkisini kullanarak birliktelikten kuvvet doğarı yaşayabilirsiniz. Birlikte hareket etmenin katkısını görebileceğimiz bir gün. Yani kendinize bir iyilik yapın ve bu enerjilerin etkisinden akşam saatleri faydalanabilmek için önemli konuşmalarınızı ya da görüşmelerinizi akşama saklayın. 


17 Mart Çarşamba günü sabaha karşı saatlerden itibaren ani durum değişikliklerine açık bir zaman dilimi oluşabilir. Huzursuzluk hissi verebilecek bir enerji akışı yaşanabilir. Ani gelişen ve hesapta olmayan durumlar karşısında çözüm üretmek durumunda kalabiliriz. Sabahın ilerleyen saatlerinde bu enerjiler zorlu etkileri de devreye sokabilir. Önemli işlerinizi, görüşmelerinizi ve girişimlerinizi öğle saatlerine ve akşam üzerine bırakmanızı öneririm.


18 Mart Perşembe günü etkisinde olacağımız enerjiler sabah saatlerinde hisleri, algıları, duyguları yönetememe biraz abartılı hissetme hali verebilir. Aynı zamanda uyumlu açılarda enerjilerde devreye gireceği için bu durumu dengeleyebilir. Sabah saatlerini daha çok tüm canlılara iyilik yaparak geçirebilirsiniz. Uyumlu enerjilerin etkisiyle günün devamını pek çok iş ve girişim açısından olumlu geçirebilirsiniz. Gece saatleri ise özel ve sosyal ilişkilerde güzel gelişmeler olabilir. Birlikte hareket etmenin avantajlarını yaşayabilirsiniz. Özel ilişkiler açısından haftanın en şanslı günü olabilir. Kişisel bakımınız ve alışverişler için olumlu bir gün olabilir.


19 Mart Cuma günün ilk yarısı tartışmalara açık olabilir. Ani, fevri hareketler, söylemler ve kararlardan kaçınmakta fayda var. Günün ikinci yarısı boyunca bilgi akışı daha dengeli ve sağlıklı hissedilebilir. Bilgi sahibi olma farklı konularda bilgi edinmeyle etkileşimde olunacak bir gün olabilir.


20 Mart Cumartesi günü genelinde iş birlikteliklerinden olumlu neticeler elde edebilir. Fırsatlar ile karşılaşılabilir. Öğle saatlerinden itibaren enerjilerin hareketli ve uyumlu etkileşimleriyle daha aktif hissedeceğimiz bir gün geçirebiliriz. Yine bilgi alışverişini yoğun olarak yaşanabileceği bir gün olacak diyebilirim. Enerjilerin yer değiştirmesi ve yarattığı etkilerle ilkbahara girdiğimizi hissetmeye başlayabiliriz.

 

21 Mart Pazar gününün ilk yarısında ilişkilerde dikkat isteyen saatlerden geçebiliriz. Tartışmalara, yanlış anlamalara kırgınlıklara açık olabiliriz. Bugün enerjilerin bazı zorlu etkilerinin devrede olacağı öğleden sonra ego çekişmelerine kişilik çatışmalarına bu durumlardan kaynaklı ters agresif konuşmalara dikkat edelim. Ani kararlar almaktan çekinelim lütfen. Sevgi ve anlayış isteyen bir gün lütfen sonradan üzüleceğimiz pişman olabileceğimiz sözler sarf etmeyelim ve bu tarz kararlar almayalım.

 

Sağlıkla ve sevgiyle kalın. İyi haftalar dilerim.

Yorumlar