Kötüye Kullanım Bildir

Ana içeriğe atla

MART AYININ ŞANSLI GÜNLERİ HANGİLERİ?


 

Mart güzel ve olumlu enerjilerin ağırlıkta olacağı bir ay. Bu nedenle ayın en verimli ve enerjisi yüksek günlerini enerji okuması yaparak sizlerle paylaşmak istedim. Hangi günlerde hangi konularda ve alanlarda nasıl bir verimlilik alınabileceğini enerji okuması yaparak kaleme aldım.

 

1 Mart: Entelektüel girişimleriniz için yayıncılık ya da benzeri alanlarda girişimleriniz için almak istediğiniz bir eğitim için uzun zamandır bir şeyler yazmayı planlıyorsanız başlamak için ya da yazdıklarınızı yayınevleriyle ya da insanlarla paylaşmak için oldukça uygun bir gün olabilir.

3 Mart: İlişkiler açısından iyi bir gün. Özellikle de özel ilişkilerimiz açısında güzel bir gün olabilir. Bugün ilişkilerde daha uyumlu dengeli anlayışlı ve iyi bir frekansta iletişim kurarak var olan dengesizlikleri düzene koymaya yönelik adım atabiliriz. Sürprizler, güzel gelişmeler de olabilir.

4-5 Mart: Daha önce kaçırdığımız fırsatları yakalamaya yönelik adımlar atabilirsiniz. Yine yayıncılık konularında, bilgi paylaşımları için danışmanlık faaliyetleri, önemli toplantılar için uygun olabilir. Ve özellikle 5 Mart günü geleceğe dair planlarınızı harekete geçirmek için değerlendirilebilecek oldukça enerjisi güzel bir gün.

10 Mart: Şanslı bir gün enerjisi veriyor. Bir şeyler almak, satmak açısından avantajlı bir gün. Bilimsel ve dijital platformlardaki faaliyetleriniz için avantajlı bir gün. Yüksek manevi duygular hissedeceğimiz de bir gün. Yardımlaşma duygumuzun da yüksek olabileceği bir gün olacak. Ve hayal gücümüzü de tetikleyecek bir gün olabilir. Meditasyon ve bu tarz şifalanmalar ile spiritual konulara yönelmeye istek duyabileceğimiz ve yaptığımız taktirde de oldukça iyi hissedeceğimiz bir gün.

12-13 Mart: Enerjileri okuduğumda bu tarihler bir noktalanış, bir bırakış, bir kapanış tarihi veriyor bize enerjileri okuduğumda. Hissettiğim kadarıyla söylüyorum bu enerjiler bitiş enerjileri vaz geçme terk etme enerjileri içeriyor. Yani bırakmak istediğiniz ayrılmak istediğiniz her şeyden her durum ve eylemden kurtulmanız için ideal bir zaman diyebilirim. Bir ayrılma kararı aldıysanız bunu netleştirmek karşı tarafa söylemek için en uygun zamanlar. Varsa bir kötü alışkanlığınız bırakmak için bu iki gün de niyet ederek yapmanızı öneririm. Ve ilham veren enerjiler hayal gücümüzün çok gelişebileceği olaylara her şeye daha dışardan daha geniş ve bütüncül bakabilmemize olanak verebilir. Bir buluş. İcat edebi bir yazı ya da senaryo gibi bir girişim, hayal gücümüz ve manevi konular üzerine çalışma yapmaya çok uygun günler.

14 Mart: İlişkiler açısından bu kez de yeni adımlar atmak için çok müsait bir gün. İlişkilere adım atmak için gerçekten çok uygun bir. Yaratıcı yönlerimizi besleyen bir gün.

18 Mart: Yine ilişkilerde ılımlı günlerden biri. Yeni bir adım ya da ilişkinin sağlamlaştığını oturduğunu ya da ileriye dönük olacağını hissedeceğimiz ayın önemli günlerinden biri.

24-25-26 Mart: Aceleci enerjiler okunuyor ama bunlar keyifli, heyecan verici, acelecilikler olarak enerji veriyor olacak. Kendimizle hayatımızla güzel görünmekle ilgili hisler içerisinde olabiliriz. Tazelenmek, yenilenmek isteyebiliriz. Etkisinde olacağımız enerjileri bize bahar açısından neşeli, heyecanlı böyle içimizi pır pır ettiren bir telaş havası yaşatabilir. Olumlu hisler ve koruyucu, kollayıcı duygular içerisinde olabiliriz. Sevdiklerimize karşı da sahiplenici duygular içerisinde olabiliriz.  

29 Mart: Entelektüel konular için olumlu değerlendirilebilecek enerji etkileri alabileceğimiz bir gün. İletişimin iyi olacağı, eğitim ve bilgilendirme, dijital konu ve alanlarda olumlu etkileşimler içerisinde olabileceğimiz bir gün.

12- 13 Mart aşırı yağışlar dönemi enerjisi veriyor. Sel toprak kayması gibi durumlar görülebilir. Kullandığımız sulara temizliğine dikkat etmeye çalışalım bu ay en olumsuz enerji bu yönde okunuyor. Sulardan alabileceğimiz zararlar her anlamda söz konusu olabilir. Aynı zamanda salgın hastalıkla ilgili de bu ay ortası tarihlere dikkat çeken enerjiler var. Önemleri tedbirleri elden bırakmayalım. Aşılar yine gündemimizde olacak.

 Sağlıkla sevgiyle kalın.

 

Yorumlar