Kötüye Kullanım Bildir

Ana içeriğe atla

MART AYINDA FİKİRLER VE HAREKETLİLİK ÖN PLANA ÇIKIYOR MERAK EDECEĞİZ VE ÖĞRENMEK İSTEYECEĞİZ


 Mart ayı söz ve iletişim ayı. Fikirler öne çıkacak, enerjimizde yükselme, hayatımızda hareketlilik olacak. Merak duygumuz yükselirken tabi öğrenme isteğimiz de artacak. Mantıkla hareket etmemize yönelik enerjiler alacağız. İnsanlarla, sözlerimizle ve fikirlerimizle mücadele edeceğiz. Karşı tarafı bastırmak istemek, haklılık ispatları gibi durumlar da cereyan edebilir. Bu sırada öfke oluşmasına ve söz düellolarına dikkat etmeliyiz. Kendimizi ifade etmek istemek çok önemli olacak. Öyle ki sözlerimizle meydan okuyabilir adeta savaşabiliriz. Ve ayın ilk zamanları özel hayatla ilgili konularla ve yeni bir şeye, yeni bir işe başlamakla ilgili konularda enerjilerin etkisiyle çok olumlu sinyaller veriyor. 28 Mart gece saatleri itibariyle yoğun olarak açığa çıkacak enerjiler de her şeyi ilişkilere yoğunlaştırabilir, adalet, siyaset konuları daha da ön planda olabilir. Ve bu enerjiler hayatımızı dengelemeye yönelik adımlarımızla ilgili bir etki yaratabilir. Sevgimizi, ilişkilerimizi düzenlemeye iyileştirmeye yönelebiliriz. İstemeden de olsa yaptığımız hataları düzeltmeye yönelik iyileştirme enerjileri etkisinde olabiliriz. Bu fırsatı görelim ve değerlendirelim derim.

 

SAĞLIKLA İLGİLİ SORUNLAR OLABİLİR

Bu ay solunum yolu sorunları, nefes almakta zorlanmak ve tabi alerjilerin tetiklenmesi söz konusu olabilir. Hem enerjilerden kaynaklı hem de mevsimsel olarak bu tarz durumlar yaşanabilir. Bu nedenler özellikle koah ve astım hastaları kalp akciğer solum yolu sorunları olanlar biraz daha dikkat etmeliler. Ayrıca baş, boyun, kürek bölgesi kollar, eller, eklem yerlerinde ağrı, sızı, tutulma ya da uyuşma gibi sorunlar ameliyatlık safhalar belirebilir.

 

AŞI ALERJİLERİ TETİKLEYEBİLİR

Salgın, ateşli hastalıklar, bulaşıcı hastalıklar etkisiyle ilgili bir enerji yoğunluğu ayın ortalarına denk gelebilir. Bu akla tabi hemen Covid salgınında artış, mutasyon etkisi ya da aşıyla ilgili durumları, belki alerjileri tetiklemesi durumunu, bağışıklık sisteminin zorlanmasını, yan etki olarak mevsimsel etkilerle birlikte de alerjilerin tetiklenmesi anlamına geliyor olabilir.

 

MANEVİYATIMIZ YÜKSEK OLABİLİR

Daha duygusal, daha manevi duygularla hareket edeceğimiz enerjiler etkisinde olacağız bu ay. Sevgi dolu, daha anlayışlı, barışçıl, uzlaşmacı, empati kurma yönümüzün ağır basacağı yardım sever ve iletişime açık bir dönemde olacağız. Maneviyatımız daha kuvvetli olacağı için başkalarını daha çok düşüneceğimiz dönemler geçireceğiz. Ayrıca spiritual konular şifalanma bu alanlarda kendimizi ruh beden bütünlüğüne kavuşturma eğilimlerinde olarak birçok şey yapıp deneyimleyebiliriz. Ve çok çabuk etki altında kalabiliriz.

 

ÇABUK ETKİ ALTINDA KALABİLİR BAŞKALARI İÇİN KENDİMİZİ FEDA EDEBİLİRİZ

Kendimizi bu ay bir diğer enerjilerin etkisiyle yine geçtiğimiz iki ay boyunca olduğu gibi kararsız hissedebiliriz. Kurban olma psikolojisi de bir diğer etki alma durumumuz olabilir. Yani başkalarının söz ve düşüncelerine fazla önem verme duygusuyla çabuk etki altında kalma ve başkaları için kendimizi feda edebiliriz. Buradaki tehlikelerin farkında olmalı ve yanlış ve değmeyecek insanlara kanıp onlar için kendimizden gereksiz fedakarlıklarda bulunmamaya özen göstermeliyiz.

 

GEÇTİĞİMZ 30 KASIM’DA NE YAŞADIĞINIZI HATIRLAYIN! 

Bir de geçtiğimiz 30 Kasım dönemine bir dönüp o dönem ne yaşadığınızı hatırlamaya çalışmanızı istiyoruz. Çünkü 18-21 Mart civarı o dönemde ne yaşadıysanız aynılarını yaşamaya yönelik tetikleyici güçlü enerji etkileri olabilir. O dönem yaşadıklarınızın bu dönem hareketlendiğini görebilirsiniz.

 

FİNANSAL OLARAK ÖNEMLİ ZAMANLAR OLABİLİR 

Finansal olarak 25 ve 31 Mart dönemi ama özellikle 26 Mart çok önemli zamanlar. Finansal konularda da hareketliliğin çok yüksek olabileceği enerjilerden okunuyor. Etkisinde olacağımız enerjiler 13 Mart’tan sonra finansal ve ticari alanlarda hızlılığın hareketliliğin olacağına işaret ediyor. Borsa, değerli emtialar, dövizle, dijital paralarla ilgili çok fazla hareketlilik oluşacağı görülebilir.    

 

 

Yorumlar