Kötüye Kullanım Bildir

Ana içeriğe atla

İLİŞKİLERİN HAREKETLENDİĞİ BİR HAFTADAYIZ İYİ DEĞERLENDİRELİM


 

Enerjilerde uyumlu açıların oluştuğu ve bize olumlu etkilerinin yansıyacağı bir haftadayız.  Özellikle ilişkileri düzenleyeceği gözlemlenecek bu hafta süresince olumlu iletişimler özellikle ticari adımlar, anlaşmalar, el sıkışmalar için oldukça uygun bir haftadayız. Önem verdiğimiz, bilgi ve tecrübesine güvendiğimiz, kişilerle bu hafta görüşüp akıl alabiliriz. Üstlerimizde talepte bulunmak, izin istemek, önemli görüşmeler ve başvurular yapmak için yine uygun bir hafta. Dünya geneline bakarsak da Amerika güç gösterme arzusunda olacak, Rusya ve Asya ülkelerinde daha çok halkın sağlığı ve toplumsak konular gündem olacak enerjisi okunuyor. Avrupa’da Afrika’da, Akdeniz bölgelerinde birtakım yapılanmalar ve doğal afetler gibi riskler üzerine yoğunlaşan enerjiler okunuyor. Ege ve Marmara’da da doğal afetler riskine işaret eden yoğun bir enerji olduğu okunuyor.

 

İLİŞKİLER AÇISINDAN UYGUN GÜNLER

İlişkilerin hızlı hareket etmeyi ifade eden enerjilerle yüklü olduğu bir dönemdeyiz. Bu durum kalıcı ilişkiler oluşmasına pek imkân vermeyebilir. Enerjilerdeki uyumlu açıların olumlu etkileri, sürdürmekte olduğumuz ilişkilerin büyümesine, ciddileşmesine etken olabilir. Salı günü adım atmak için ise uygun gün enerjisi veriyor.  


ÖNEMLİ TOPLANTILAR, ANLAŞMALAR YAPMAK İÇİN UYGUN GÜNLER

Karşı tarafı etkilemek, ikna etmek ve anlaşmalar için perşembe ve cuma günleri uygun görünüyor. Görüşmeler güzel sonuçlanabilir. İletişimlerin hız kazanacağı günler.  


TİCARİ GİRİŞİMLER İÇİN EN UYGUN GÜNLER

Gerçekleştirmek istediğimiz iş birlikleri açısından ve başta ticari ilişkilerde olmak üzere ilişkilerde yeni adımlar atmak açısından haftanın ilk yarısını kullanabiliriz. Perşembe ve cuma günleri de önem verdiğimiz kişilerle iş ve alışverişlerde başarı şansımızı arttıran günler olabilir.


HAYAL ETTİKLERİNİZİ DİLE GETİRİN ERTELEMEYİN

İnsanların hayal etme kabiliyetlerini arttırabilecek günlerdeyiz aynı zamanda. Hayal edebildiklerimiz ve onları ifade edebileceğimiz günler olacak bu haftanın günleri. Bu da ilişkilerimizin, uzun zamandır varmak istediğimiz noktaların şekillenmesini sağlayabilecek. Bu durum da fark edilmek istediğimiz kişilerce fark edilebileceğimiz öne çıkabileceğimiz durumlar demek. Kısacası hayal ettiklerinizi dile getirin ertelemeyin.


ACELE KARAR VERMEYİN

Bu hafta sonu 4 Nisan Pazar günü itibariyle enerjileri okuduğumda hızlı adımlar hızlı kararlar enerjisi etkisinde olabileceğimiz beliriyor. Ama olmadık ani kararlar sonrası maddi manevi zararlar oluşabilir. Özellikle, ilişkilerde ve bilhassa özel ilişkilerimizde ani kararlar almamaya özen gösterelim derim.


HAFTAYA GENEL BAKIŞ

 

29 Mart Pazartesi günü güç ve cesaret gerektiren işlere, risk almak gerekliliği isteyen işlere el atmak için uygun bir gün enerjisi okunuyor. Daha evvelce girişim yapmaya cesaret gösteremediğimiz işlere girişebiliriz. Yayıncılık, hukuk, seyahatler, turizm, sağlık, finansla ilgili girişimler açısından günün öğleden sonra saatleri uygun enerji etkileri verecek bizlere. Ertelediğimiz ya da bugüne kadar cesaret edemediğimiz işler, konular varsa el atmak için çok uygun bir gün.


30 Mart Salı gün geneli özel ilişkilere yönelik yeni ve kalıcı adımlar atmak açısından destek veren enerjiler hayli aktif olacak gibi gözüküyor. Ve hayal gücü. Evet, hayal gücü gerektiren bütün iş, girişim ve iletişimler için uygun bir gün olacak enerjisi oldukça yoğun hissediliyor.  Yaratıcı işler ortaya çıkabilir. Kendimizde yaratıcı yüksek bir enerji hissedebiliriz. Daha sanatsal, mistik ve manevi konular üzerine yoğunlaşabilir enerjiler etkisinde olacağız. Konsantrasyon güçlüğü olabilir. Sevgi dolu bir gün enerjisi okunuyor.


31 Mart Çarşamba günü ilişkilerde olumlu etkilerin devrede olacağı çok güzel bir gün enerjisi okunuyor. İkili ilişkilere yönelik her türlü destekleyici yoğun enerjiler var. İş kurmak, girişimler de bulunmak, fırsatlarla karşılaşmakla ilgili çok olumlu enerjiler içerisinde olacağız. Önemli konuşmalar, toplantılar, ticari işler, imzalar açısından günün özellikle ikinci yarısı oldukça uygun olabilir. Denge günü diyebilirim.


1 Nisan Perşembe gününe geçişte iyimserlik veren enerjilerin yoğun etkisiyle güne başlayabileceğiz. İyimserlik etkisinin ağırlık kazanacağı gün boyunca yöneticiler, tecrübesine önem verdiğimiz kişilerle görüşüp akıl almak ya da el sıkışıp iş yapmakla ilgili olumlu sonuçlanmalar görebiliriz. Yeni girişimler yapmak, başlangıçlar oluşturmak imzalar atmak için bugün çok uygun bir gün.


2 Nisan Cuma günü sabah saatlerini önemli görüşmeler yapmak, yeni kararlar almak, geleceğe yönelik harekete geçmek açısından kullanabiliriz. Bugün konuşmalarımızda etkili olabileceğimiz enerjilerin tesiri altında olacağız. Etkilemek, ikna etmek gereken bir görüşmemiz varsa çok olumlu sonuçlanabilir. Öğle saatleri biraz gergin olabiliriz dikkat! Kazalara, sakarlıklara karşı da dikkatli olmakta fayda var. Aceleci olmayalım lütfen. Akşam saatlerinde yanıltıcı, yanlışa sürüklenmeye sebep olabilecek duygu geçişlerine dikkat.


3 Nisan Cumartesi gününün ilk yarısı dik enerjilerin etkisiyle zıtlaşmalara tartışmalara açık bir sabah olabileceğini gösteriyor. Önemli olan her şeyinizi erteleyin derim. Bu zorlu açılı enerjilerden aldığımız etkilerden ötürü girişimlerimizden istediğimiz sonuçları elde edemeyebiliriz. Fikir değişikliklerine, kararsızlıklara açık olabiliriz. Günün ilerleyen saatlerinde bu enerjiler yerini daha normal daha dengeli enerjilere bırakacaklar. Geleceğe yönelik yaratıcı fikirler üretebileceğimiz bir gün olabilir.


4 Nisan Pazar günü sert açılı enerjilerin etkileri günün ilk yarısında kendini gösterebilir. Özel ilişkiler açısından anlayışlı olmayı gerektiren bir gün olabilir. Zorlu etkiler gerilim oluşturabilir. Karşılıklı anlayışlı olmamız gerekecek bir gün. İletişimin hızlanacağı bir gün olacağı için düşünmeden konuşmamalı, yargılayıcı sert tavır ve konuşmalar geliştirmemeli ve ani kararlar almamalıyız. Pişman olacağımız aceleci atılımlar ani karar almalar yapmamalıyız. Kimseyi kırmamaya özen göstermemiz gereken bir gün de olacağız.


Sağlıkla ve sevgiyle kalın... 

Yorumlar