Kötüye Kullanım Bildir

Ana içeriğe atla

8-14 MART HAFTASI HANGİ ENERJİLERİN ETKİSİNDE OLACAĞIZ?Evet, 8-14 Mart haftasına başlıyoruz. Öncelikle 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dilerim bu yılla birlikte artık son derece üzücü acı olayların bir daha hiç yaşanmayacağı ve bugünün mutlulukla neşeyle kutlanabileceği bir güne dönüşür. Ve tabi tüm Kadınların Dünya Kadınlar Günü mutlu olsun.

 

8 Mart Pazartesi yani bugün enerjilerin uyumlu açılarının etkisinde bir gün geçireceğiz. Günün genelinde harika bir enerji akışı olacağı seziliyor. Sevdiklerimizle bir araya gelebilir, önemli görüşmeler yapabilir, olumlu beklediğimiz gibi sonuçlar elde edebiliriz. Keyifli bir gün olması etkisiyle güzelleşmek ve evimizi çevremizi güzelleştirmek isteyebiliriz. Alışveriş yapmak, kendimizle ilgilenmek isteyebiliriz. Bunlar için uygun bir gün enerjisi okunuyor. Enerjilerin birbirleriyle uyumlu etkileşimleri bugün başta kadınlar olmak üzere herkese olumlu etkileyebilir.


9 Mart Salı günü sabah saatlerinde güç veren enerjilerin etkisinde olacağız. Çaba ve azim enerjimiz yükselebilir. Kendimizi el attığımız konularda doğru bir şekilde ifade edebiliriz. Öğle saatleri ve sonrasında ise risk alabilme ve cesaret gerektiren işlere daha çok eğilebilir başarılı olabiliriz. Kendimizi bu gücün etkisiyle efor sarf ettiren konularda spor yapmak gibi istekli hissedebilir bu hisleri güzel değerlendirebiliriz. Daha zorlu açılar yapan enerjilerin etkili olduğu akşam saatlerinde ise ilişkilerde gerginlikler olabilir. Ani parlamalara dikkat! Gece saatleri bu anlamda daha sert enerjilerle çevrili olmamıza neden olabilir birbirimize olan söz ve tavırlarımıza tatsız bir şeyler yaşamamak kırıcı olmamak için dikkat etmeliyiz.


10 Mart Çarşamba günü bir gün öncesinin sert, zorlayıcı, gergin enerjilerinin etkisinde güne başlayabiliriz. Ama aynı zamanda bütünleştirici, birleştirici etkileri olan enerjilerde devreye girmiş olacak. Bu da çarşamba gününü haftanın en güzel günlerinden biri kılabilir. Gün genelinde yeni bir şeyler yapma isteği bir heves bir coşku verebilir. Yeni işlere girişmek için uygun bir gün olacak diyebilirim. Akşam saatlerinde ise daha farklı sakinleştirici gevşetici, ruhani duyguların etkisinde olacağımız enerjiler devrede olacak. Çünkü Miraç Kandili. Miraç Kandilimiz kutlu olsun. Bu da maneviyatla ilgili olmak dua etmek gibi isteklerle hareket edebileceğimizi gösteriyor. Enerjiler huzur veriyor olacak bu saatleri kendimizle ve maneviyatımızla baş başa kalarak değerlendirmek isteyebiliriz.


11 Mart Perşembe gününün genelinde bu ayın etkili duygularından birine maruz kalabiliriz. Kararsızlık! Gün boyu etkisinde olacağımız bu enerji akışı bize kararsız, biraz karamsar etkiler verebilir. Çok iyi enerjiler alabileceğimiz bir gün olmayabilir ve akşam saatlerinde de kendimizi biraz agresif patlamaya hazır hissedebiliriz. Tartışmalara açık enerjilere karşı dikkatli olmalıyız. Bu enerjilerin etkisiyle sakarlıklar yapabilir kazalar yaşayabiliriz. Lütfen dikkatli olalım.


12 Mart Cuma günü sabah saatlerinde tüm bu enerjiler gitmiş yeni ve güzel etkiler alabileceğimiz enerjilerle çevrilmiş olabiliriz. Güzel sürprizler ile karşılaşabiliriz. Yeni insanlarla tanışabilir, hayatımıza yeni birilerini alabilir yeni girişimlerde bulunabiliriz. Akşam saatleri ve sonrasındaki zaman dilimi de manevi bir enerji yoğunluğu veriyor. Bazı güze etkili enerjiler bu akşamdan itibaren kendini gösterebilir. Sevgililer için aşk dolu etkileri olabilecek çok hoş bir gece olabilir.


13 Mart Cumartesi günü bu yeni gelen güzel enerjilerle sevgi ve bir olma duygusunu dolu dolu hissedebileceğimiz bir gün olabilir. Paylaşımcı, yardım sever olabiliriz. Manevi konularla uğraşmak isteyebiliriz. Ama daha çok mistik konularla uğraşmak için ideal bir gün olabilir. Derin bilgiler ilgimizi çekebilir. Öğlen saatlerinde toplumsal konularla, bütünün hayrına yönelik işlerle ilgilenmek isteyebiliriz. Sevgi ve hoşgörü günümüz olabilir. 


14 Mart Pazar gününe geçişte bizi biraz hızlandıracak aktif olmak isteyeceğimiz enerjilerle çevrilebiliriz. Duygusallaşabiliriz. Daha hassas, inançlarımızla yoğrulduğumuz, sevgi ve bütünleşme duygularımızın yoğun olacağı bir gün olabilir. Kendi içsel enerjimize yoğunlaşmak bu enerjiyi kendimize etrafıma faydalı hale getirebiliriz. Bugün sevgi alışverişi için ideal bir gün enerjisine sahip olabilir. Birbirimizi olduğumuz gibi kabullenmeli ve değiştirmeye çalışmadan sevmeliyiz. Bugün bu tarz hisler etkisinde olabiliriz.

Sağlıkla ve sevgiyle kalın... 

Yorumlar