Kötüye Kullanım Bildir

Ana içeriğe atla

YENİ GÜÇLÜ ETKİLER ALACAĞIMIZ ENERJİLER DÖNEMİNDEYİZ


 

Etkileri ocak sonu itibariyle hissedilmeye başlayan ve 17 Şubat’ta zirve yapan değiştirici, dönüştürücü, yenilikçi, zorlayıcı, sonlanmaların ve yeni başlangıçların yaşanacağı enerjilerin etkisindeyiz artık. İlk güçlü etkisi soğuklarla gelen kar yağışı olan bu güçlü enerjiler depremler, seller, hortumlar, patlamalar, yanardağ etkileri, kazalar getirebilir. Ekonomiye dış ilişkilerden, yaptırımlardan kaynaklı sarsıcı etkileri olabilir. Görünmeyen savaş etkisi yaratabilir. Ve aşk. Her şey bir yana bu dönem enerjilerinin etkisiyle eski ilişkiler bitebilir yeni ilişkiler başlayabilir. Eski sevgililer geri gelebilir. Evlilikler de sorunlar varsa çözümlemeye çalışmak için uygun zamanlar.


17-18 Şubat’a dair etkilerini en yüksek hissedeceğimiz yoğun enerjilerin bir süredir yaklaşmakta olduğunun sinyallerini yaşıyorduk zaten. Ocak sonlarından bugüne geldiğimizde şimdi ise yoğunlaşan ve artık dünyayı ve bizleri manyetik alan etkisine alan enerjilerin ilk güçlü belirtisi soğuyacak havalardı. Aslında mevsim normallerine döndük zaten diğer hali anormaldi. Şimdi bu yoğun etkiler bugünlerden itibaren tüm yıla yayılarak bizleri yaşamlarımızı etkileyecek etkiler olacak. Bu enerjilerin bazıları, uyarmadan edemeyeceğim doğrusu, tozu dumana katacak türden enerjiler.

 

DEPREMLER, KAZALAR DÖNEMİ

Ve ilk dikkat çeken enerjiler de deprem etkisi okunuyor. Bu söylem hemen korkutmasın zaten sürekli düşük ölçekli depremler oluyor zaten benim ön sezimle söyleyebileceğim enerjileri okuduğunda 4 ve üzeri 5-6 arasında olabilir depremler diyebilirim. Tabiatta sıra dışı önlenemez etkiler görülecek enerjileri var. Bizim ülkemizde şimdilik çok risk yok ama Ege ve Karadeniz, Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu gibi alanlarda sarsılmalar görülebilir. Önümüzdeki 10-12 yıl içerisinde Yunanistan-Girit çevresinde yıkıcı deprem enerjisi okunuyor. Allah korusun geleceği Allah’tan başka kimse bilemez ama deprem enerjisini okuduğumda sert etkisi Mısır ve ülkemizden ve çevre ülkelerden hissedilebilecek şiddete belki 7 civarı bir deprem söz konusu olabilir. En etkin hassas ve sürekli sallanıyor ve sallanacak yer ilk etapta Ege Bölgesi olarak hissediliyor. Bu artık önümüzdeki yılar boyunca böyle olacak enerjisi var. Çünkü o bölgedeki enerji akışı durmadıkça sıcaklığı alevi sönmedikçe bu böyle maalesef. Dünyada birkaç gün önce Japonya’da 7.1 gibi dünyada görülebilir enerjisi okunuyor. Endonezya, Şili belki Avrupa’da birkaç sürpriz deprem görülebilir duyabileceğiz enerjisi okunuyor. Aynı zamanda zehirlenmeler, kazalar enerjisi de var dikkatli olun. Hava şartlarındaki bu surumlar 10 Mart’a kadar devam edebilir. Baharda da değişik haller yaşanabilir enerjisi okunuyor. 2022’ye kadar sistemin kendini toparlaması sürecini yaşıyor olacağız. Bu da ne demek ciddi bir kuraklık dönemi ve devamındaki süreçte tabiat döngüsünün uyanarak kendine gelebilmesine ortam yaratacak geçişler silsilesi. Mayıs ortalarından 15-16 Haziran’a kadar ki dönem ve 23-24 Aralık dönemi yine sert ve sıra dışı etkileriyle gelecek olaylar döngüsü yaratacak enerjiler okunuyor. Bu döngülerde de deprem ve patlamalar, yanardağ etkileri görülebilir.  Bu dönemler de enerjiler yine Ege ve bu kez Marmara Bölgesi’ni etkileyebilir enerjisi var.  

 

İLİŞKİLERDE İYİCİL ENERJİLERLE ÇEVRİLİYORUZ

Bazı kişilerin yeni ilişkilere başlayabileceği dönemler bu dönemler. Eski ilişkiler bitecek yeni ilişkiler başlayacak diyebilirim. Eski sevgililer geri gelebilir. Özellikle enerjiler bir aylık bir dönem etkisi veriyor bu konularda. Çiftler ve kişiler arasındaki ilişkiler duygusal ilişkiler biraz daha uyumlanacak ters giden durumlar varsa biraz daha düzelebilecek enerjisi hâkim olacak. Duygularımız, içimizi yıllardır tutuğumuz içimizde olan hisleri anlatmak artık söylemek isteyeceğiz. Kendimizi ifade edebilmek isteyeceğiz belki geçmişte yanlış anlaşılmıştık ve o nedenle bitmişti. Tüm bunların geçmişte yarım kalan her şeyin tamamlanması dönemindeyiz. Evliliklerde sorunlar varsa çözümlenmesi için uygun zamanlar. Ayı zamanda yine bazılarımızın iş ve kariyer hayatlarında ilerlemeler görülecek. Sorunları bitecek. Özellikle bugünler.

 

COVİD MUTASYONLARI BİZE NASIL ETKİ EDİYOR   

Amerika’ya İtalya’ya baktığımızda adeta yaşayan yaşasın ölen ölsün mantığı güdülen Covid-19’da gelinen son duruma baktığımızda virüs neredeyse 450 farklı mutasyon geçirebilen ve kendini var etmek için sürekli direnç gösteren bir yapı sergiliyor. Bize bakarsak önlemler çok önemli ve gerekli. Çünkü bu virüsün enerjisi bu kaosu bize de bir şekilde yaşatarak devam edeceği enerjisiyle yüklü. Yani din, dil, cinsiyet, ülke ayırmıyor. Dikkatli olmazsa bizde bahsettiğimiz diğer korkunç tablolar yaşayan ülkeler gibi oluruz durumu kaçınılmaz görünüyor. Bizde de bu durum muhtemelen enerjisine baktığımda 14-19 Haziran dönemine kadar aktif olabilir. Sonra bir de Kasım ayı ortalarında yine sıkıntılar başlayabilir. Bu da bana bu virüsten kurtulmanın ancak 2022 ortalarından sonra olabileceği hissini veriyor. Bu virüse karşı koymak zor ama imkânsız değil. Açıkçası sentetik bir virüs olduğunu ben de düşünüyorum. Ama aşıların etkisiyle insanların ölmesi veya entübe edilecek hale gelmesi önlenebilecek enerjisi okunuyor. Bu da ancak bu yıldan sonra daha güvenle telaffuz edilebilir istatistiklerle ölçülebilir hale gelebilir enerjisi içerisinde olduğumuzu düşünüyorum.

 

GÖRÜNMEZ ADALETSİZ BİR SAVAŞ ENERJİSİ VAR

ABD ve Türkiye arasında gerginliğe de değinmek istiyorum. Bu gerginlik yaratılıyor adeta. Bize bu tavrı sergileyen güçler bilsinler ki enerjileri çok sert olsa da biz devrilmez bir milletiz. Bu işin göremediğimiz görünmez adaletsiz bir savaş enerjisi olsa da yansıması güzle görülür yaptırımlar gelmeye başlayacağı şeklinde olsa da biz devrilmeyiz. Evet gerçekler var, savrulmalar, çökmeler, sırt üstü gelmeler var ama kalkacağız biz böyle bir milletiz. Bu coğrafyanın insanına kimse eş değer olamaz. Onların gücü bize yetmez. Bunu benden önce enerjisi gelen okuduğum çeşitlilikten yola çıkarak söylüyorum. Çok uğraşacak Amerika Avrupa bizle, bitmez bu hikâye enerjisi de bu ama bilin ki geçecek. Lütfen sağlam duralım birbirimizi koruyalım, kollayalım. Bir olalım enerjisi var. Bu da yıkılmayan bir duvar enerjisi veriyor. O yüzden diyorum bu sözleri. Joe Biden, Trump’ın durdurduğu Halk Bankası davası yeniden açılabilir enerjisi, Nato Zirvesi’nde bize yüklenme enerjisi ve muhtemel mart ayı enerjilerine baktığımda Avrupa Birliği ile zorlanmalar olabilir. Ekonomide deprem çığ düşmesi etkileri olabilir ama dediğim gibi bunlar da geçecek bu günler de geçecek.

 

BEKLENEN YASALAR GELEBİLİR

Bazı yasalar gündeme gelecek enerjisi okunuyor. Çok sert değiştirici kati enerjiler var. Bunlarla gelebilecek çocuk istismarı, kadına şiddet, hayvan hakları ile ilgili ciddi yasalar gelebilir. Gelsin de lütfen. Hukuksal anlamda değişikliklerini olacağı ve eğitimle ilgili değişikliklerin yapılacağı bir mart ayı enerjisi okunuyor. Mart ayından sonra da bazı çözülmeler görülebilir. Özellikle partilerde.

Yorumlar