Kötüye Kullanım Bildir

Ana içeriğe atla

ŞUBAT AYININ EN GÜZEL HAFTASINA GİRİYORUZ VE ÖNÜMÜZDEKİ ÜÇ HAFTAYI İYİ DEĞERLENDİRİN


 İlişkiler, moda, sanat ve hayatın tadını çıkarma üzerine etkileşimler alabildiğimiz, paranın öneminin iyiden iyiye arttığı, özgürlüğümüzün, özgünlüğümüzün tadını çıkarmak istediğimiz dönemlerdeydik. Daha fazla sosyalleşmek isteğiyle arkadaşlarımızla bir araya gelmeyi deneyimledik. Eski tamamlanmamış ilişkiler gündeme geldi var olan ilişkilerde daha fazla ortak noktalar var mıdır diye baktık, sorunları çözümlemeyi denedik belki ilerledik çözdük hallettik belki bitişler getirdi. İlişkilerini arkadaşlık, dostluk seviyesinde de iyi yürüten çiftler için biraz daha ilişkilerini güzel noktalara taşıyabildikleri var olan güzellikleri pekiştirebildikleri dönemlerdi. Şimdi ise bazı enerjiler yer değiştiriyor bu hafta ve bu da enerjileri okuduğumda bize bu haftadan itibaren üç hafta boyunca etkisinde olacağımız durumlar yaratacak. Daha romantik daha şefkatli daha duygusal daha empatik daha karşı tarafı anlayan karşı tarafla bir olmaya aşkla bütünleşmeye yönelik duyguların ön plana çıkacağı bir üç hafta bizleri bekliyor. Aynı zamanda daha önce başlattığımız adımını attığımız girişimlerimiz varsa önümüzdeki günlerde evren bize beklediğimiz cevapları verecek diyebilirim. Böyle bir dönem enerjileri içerisine giriyoruz. Daha evvel pazarlığını, ön konuşmasını yaptığımız konuların artık olarak gelişme zamanına giriyoruz. Bu etkilerde mart başı itibariyle devrede olabilir ve özellikle 5-7 Mart itibariyle sonuç verdiğini görebilirsiniz. Tabi bugüne kadar nasıl adımlar attığınız önemli. Bu bir hüsran dönemi de olabilir keyifle sonuçlanacak bir dönemde. Eğitim, iletişim, ticaret, finans ve bankacılık konularında önemli adımlar atılabilir. Dış ilişkilerde imajımızın daha fazla güçleneceği bir zaman diliminde olabileceğiz. Enerjileri okuduğumda önümüzdeki üç haftalık dönemde gücümüzü, enerjimizi daha dengeli daha verimli kullanabileceğiz. Yani adımlarımız daha tartarak ama daha kararlı adımlar atabiliriz. Fiziğimizi, sağlığımızı daha iyi seviyelere getirmek için enerjimizin maksimuma çıkabileceği zamanlar da olacak bu dönem.  

 

OLUMLU ENERJİLER ETKİSİYLE HAYAL PEREST OLABİLİR VE HAK ETMEYEN İNSANLARA HAK ETMEDİKLERİ DEĞERLER VEREBİLİRİZ, BUNUN FARKINDALIĞINDA OLALIM

Estetik girişimleriniz için uygun zamanlardayız. Ve para… Maddi konularda bu üç hafta boyunca çok daha güvenli ve çok daha rahat adımlar atabileceğimiz ve hayal gücümüzü de hareketlendirecek buna katkı sağlayacak enerjiler içerisinde olabileceğiz. Hayal gücümüz bize hayal perest olmayı getirebilir bu da etrafımıza gerçekçi bakışımızı kaybettireceğinden bazılarına gereksiz kapılabilir, bazılarını gözümüzde gereğinden fazla büyüterek hak etmedikleri değerleri verip üzülebiliriz. Bu hususa dikkat edelim lütfen. 

 

HAREKETE GEÇMEK İSTEDİĞİMİZ KONULAR VARSA EN UYGUN ZAMANLARDAYIZ

Hayata esnek gözlerle bakacağımız dönemlerde olacağız. Özellikle bu hafta çarşamba perşembe günlerinden itibaren… Harekete geçmek istediğimiz konular varsa en uygun zamanlardayız bilginiz olsun. Özellikle hem kendi hayrımıza hem de bütünün hayrına yapabileceğimiz her şey için en uygun zamanlar başlıyor.  Şubat ayını neredeyse her gün başka bir durum enerjisine maruz kalarak geçirdik. Ve şimdi enerjileri okuduğumda en güzel haftasındayız diyebilirim.  Enerjilerdeki olumlu açılar özellikle cuma günü akşamından itibaren keyfimizin yerinde olacağını, olumlu sinyaller alabileceğimiz, iyimserliğin artabileceği dönemlerde olacağımızı gösteriyor.

 

FREKANSINIZI YUKARI ÇEKME ZAMANI, RUH SAĞLIĞIMIZ NE KADAR İYİYSE FİZİKSEL SAĞLIĞIMIZDA O KADAR İYİ OLACAK

Bu arada fiziksel sağlığımız, verimliliğimizin, organize olmanın, disiplinin, planlı ve dikkatli hareket edebilmenin etkin olabileceği dönemler. Yani bu dönem şunu diyor bize, ruh halimiz iyi, dingin hayal perest, gülümser ve huzurlu hissedebileceğimiz bu günlerde psikolojimizi iyi tuttuğumuz müddetçe, fiziksel olarak da son derece güçlü, iyimser ve kendimizi verimli hissedebileceğimiz bir üç hafta geçirebileceğiz. Şimdi tam zamanı olumlu hisler veriliyorken bize olumlu düşüncelerle frenkasımızı yukarı çekelim ki ne hastalıklar ne de kötü tesirleri olan hiçbir şey ulaşamasın bize. Ve etrafımıza sevgi sözleri serpelim. Sevginin saf sevgi olmasına kalpten olmasına özen gösterelim. Bu duyguları açığa çıkarabilecek güzel enerjiler verecek evren bize. Affetme, bağışlama, kendini affetme, herkesi affetme, sevdiklerimizi olduğu gibi kabul edebilme dönemi. Enerjiler tüm bu duygularla çepe çevre sararken bizleri faydalanalım derim.

 

EMEĞİNİZİN KARŞILIĞINI ALABİLİYOR MUSUNUZ BUNU GÖRMENİN TAM ZAMANI

Bu enerjiler arasında en yüksek hissedeceğimiz durum, denge. Zamanı ve durumu iyi yönetmeliyiz. Yani aynı anda birden fazla işi yönetebilirisiniz. Bunun için dengeyi iyi kurmalıyız sinyali veriyor enerjiler bize. Hayatın her safhasında uğraş verdiğimiz her konuda verdiğimiz emeğin karşılığını doğru şekilde alabiliyor muyuz yoksa alamıyor muyuz işte şimdi bunu görmenin tam zamanı. Her şeyin görünür olduğu zamanlardan da geçeceğiz bu üç hafta içerisinde. Ne ektiysek onu alacağımız zamanlardır bu zamanlar. Bu enerjilerin tesiriyle duygu iniş çıkışlarımızı kontrol etmekte zorlana da biliriz ama diğer taraftan her şeyi çok daha net görebileceğimiz tüm durum ve niyetlerin saklanılmaz açığa dökülür görünür olduğu dönemlerden de geçeceğiz aynı zamanda. Frekansımızı deminde bahsettiğim gibi yukarı çekmeliyiz çünkü en uygun zamanlardan geçeceğiz. Rutinlerimizi, fiziksel sağlığımızı ve bir şeyleri düzene koymaya ihtiyaç duyabileceğimiz enerjiler etkisinde olacağız. Çift taraflı işleyebilir enerjiler tesirinde olacağız aslında. Yani hem karar verme mekanizmamızın yüksek olacağı ama diğer taraftan da kararsızlığın bizi zorlayacağı zamanları yaşatacak enerjilerin tesiri altında olabileceğiz. Bu dönem enerjileri etkisiyle mide bağırsak bozulmaları rahatsızlıklar, hassasiyetler oluşabilir. Sinir sitemimizi etkileyebilir. Ne yediğimize ne içtiğimize çok dikkat etmemiz gerebilir. İstediğimizi alamama kendimizi verimsiz ya da isteksiz hissetme durumları midemize sindirim sistemimize vurabilir. Bu durumlar yaşanırsa farkındalıkla yaklaşalım lütfen.

 

ENERJİLER DEĞİŞİMLERİ YENİLİKLERİ HAYATIMIZA GETİREBİLİR

Diğer taraftan enerjiler bize her şeyi tam olarak gösterirken biz de bu görünen gerçekleri yüksek ihtimalle zorlanmadan kabulleneceğiz. Belki beklediğimiz değişimleri de beraberinde getirecek bu enerjiler yenilikleri hayatımıza katabilir. Şifalanma dönemindeyiz yani ve güzel haberlerde alabileceğiz. Finans ve bankacılık konuları, teknolojik gelişmeler, yazılım sektörü, sağlık sektörü, yönetimle çalışan ilişkilendirmeleri, tarımsal konuların tamamı ve mühendislikler konularında yine verimli hale getirme çalışmaları söz konusu olabilir enerjiler etkisiyle. Kadınlarla ve hayvanlarla ilgili önemli hassasiyetler devreye girebilir. İletişim ve bilgi alışverişi ile ticaretle ilgili haberler hızlanabilir. Eğitim konuları yine gündemde olacak. Emlak gayrimenkul sektörünü hareketlendiren konular gündemde olabilir. İktidar ve muhalefet arasındaki sert enerjilerin yine tavan yapabileceğin bir dönemde olacağız etkileri bu haftadan başlayarak önümüzdeki üç hafta içerisinde.  

ENERJİLERİN ETKİSİYLE DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR DA VAR

Dikkat etmemiz gereken şeyler yok mu var. Bir taraftan kuraklık bir taraftan aşırı yağışlar gelebilir. Sel olabilir. Mart ayı bu etkilerle geçebilir. Mart ortasından itibaren bu etkiler daha da dikkat çekici hale gelebilir. Bu hafta da yağışlar çeşitli bölgelerde sel etkileri görülebilir enerjisi hâkim. Askeri konularda tuzaklar ve gizli düşmanlıklar pusu kuranlar savaşa sinsilik katanlar saldırılar söz konusu olabilir. Çevremiz ülkeler ve bizim için enerjisi okunuyor. Amerika ve Çin gerginlik yaşayabilir. Bazı ülkeler arası gerginlikler söz konusu olabilir.  


Yorumlar