Kötüye Kullanım Bildir

Ana içeriğe atla

ENERJİLER, ALTIN, GÜMÜŞ, DÖVİZ, DEPREMLER, DOĞAL AFETLER, CORONAVİRÜS, HAVA ŞARTLARI VE İLİŞKİLER ÜZERİNDE HANGİ ETKİLERİ YAPACAK


 

Değişik dönemlerden geçiyoruz, evet zorlanıyoruz, en çok da sıkıldık. Hayatımızda anlık karar vermemiz gereken krizler yönetmemiz gereken bir dönemden geçiyoruz. Etrafımızda enerjilerin etkisiyle olup biten pek çok şey çok hızlı cereyan ediyor. İzmir’de Midilli Adası civarında başlayan bir deprem silsilesi. Ve şubat ayı tüm hızıyla devam ediyor. Tabiat olaylarına sebebiyet veren enerjiler etkisindeyiz. Şu an bu havalara çok aldanmamak lazım. 15-16 Şubat’tan itibaren bazı dengeler bozulabilir. Sürprizlere açık olacağımız dönemlerdeyiz. Bu durum daha da belirginleşebilir. Mesela, havalar sıcakken soğuyabilir. Aşk ve ikili ilişkilere yeni fırsatlar verebilecek. Güzellik estetik dokunuşlar kilo verme daha sağlıklı ve güzel görünme istekleri doğabilir. Bununla ilgili girişimlerde olabiliriz. Kazançlar artabilir özellikle bu enerjilerle uyumlu olabilecek kişiler için bu kazanç artışları çok olası bir durum. Çok yönlü enerjiler etkisindeyiz. Büyütücü enerjiler içerisindeyiz. Para, sevgi, aşk, ilişkilerde mutluluk huzur enerjileri içerisindeyiz aynı zamanda. 11-12 Şubat geliyor. Mucizevi etkiler de getirebilir. Mal mülk işleri devreye girebilir. Aile içi akraba ilişkilerinde birtakım durumlar gelişebilir. Mesela parasal konular gündeme gelebilir, ev alıp satma konuları da olabilir. Huzursuzlukların arasında huzur verebilecek enerjiler geliyor. Mucize etkisi yaratacak enerjiler de var. 


GÜMÜŞ VE FARKLI EMTİALARIN YÜKSELİŞ DÖNEMİ 

2020 altının yılıydı daha önc yazılarımda anlattım. 2021'de gümüşün yılı olacak demiştim. Ve öyle de oluyor. İniş çıkışlarla da olsa bu yıl gümüş altından daha iyi kazanç getirerek kapatacak yılı bunlardan bahsetmiştim önceki yazılarımda ayrıntılı bir şekilde şimdi bir daha kısaca değinmek istedim. Gümüş elementinin yükselmesi gözlemlenecek. Altın ve döviz de düşüyor bu arada tabi ki. Bu dönem farklı emtia’ların yükseliş dönemi.

 

ALTIN YILIN SON ÇEYREĞİNDE YÜKSELEBİLİR

Altının yeniden yükselme eğilimi göstermesi de bu yılın son çeyreğine denk gelecek. Ekim ayının sonuna denk gelebilir. 2022’de yine enerjisini okuduğumda altının yılı olabilir. Döviz manipülasyonlar ve düşüş enerjisi veriyor. 


BU TARİHLERE DİKKAT

Enerjileri okuyarak dünyadan bize yansımalara baktığımızda Joe Biden’in çok ciddi yaptırımlarının gelebileceğini de söylüyor. Nato konferansı ardından Avrupa Birliği ile uyum süreciyle ilgili duyacağımız kararlar bize çok da iyi gelmeyebilir. Özellikle Amerika’dan gelecek yaptırımların ekonomi üzerinde olumsuz etkileri olacağını işaret ediyor enerjiler. Piyasalarda karışık ve dağılma süreçleri için enerjileri okuduğumda ön görebildiğim tarihler beliriyor. Nedir bu tarihler 12, 15, 16, 17, 18 Şubat, 14-21 Haziran dönemi ve 23-24-25 Aralık süreci hareket zamanları. 

DEPREMLER, DOĞAL AFETLER DÖNEMİ, HAVA ŞARTLARI DEĞİŞECEK

Ve depremler. Orta şiddetli depremler özellikle Ege Bölgesi’ne enerjiler yoğunlaşıyor. Enerjiler ayrıca, Marmara, Çanakkale, Karadeniz ve Yunan Adaları civarında depremler görüleceğini işaret ediyor. Şu dönemlerde en riskli bölge. Orta ve orta üstü depremler olabilir enerjisi görülüyor geçtiğimiz günlerde depremlere dikkat çekmeye çalışmıştım. Tabi farklı ülkelerde farklı şiddetlerde depremlere doğa üstü olaylara hortumlar fırtınalar, soğuma etkileri gibi. Önümüzdeki 18 hatta 20-21 yıl da maalesef ki depremler yaşanacak. Hava şartları da 10 Şubat -10 Mart arasında soğuklarda iniş çıkışlı değiş ve artışlar görülebilir.    


MUCİZEVİ GELİŞMELER DÖNEMİ DE AYNI ZAMANDA 

Hep kötü şeyler mi olacak tabi ki hayır şu günler ve önümüzdeki dönemde neşe, keyif, aşk, sevgi, evlilik, mutluluk, huzur, mucizevi gelişmeler dönemi de ayın zamanda. Bu enerjiler de yüksek hisler verebilir. 


COVİD'E DİKKAT

Covid mutasyonlar 14-15 Şubat itibariyle Türkiye’ye de yeni mutasyonlarıyla gelecek ve çok etkili olabilir. Enerjiler Türkiye’de tekrar artış görülebileceğini gösteriyor. Okulların ve üniversitelerin açılması gerçekleşirse bu rakamlar artabilir enerjisi görülüyor. Yeni aşılar ve yeni ilaçlar bulunmaya devam edecek. Bu mutasyonlar 15-21 Haziran dönemine kadar güçlü etkilerler seyredecek olabilir. Enerjiler bu yönde. Virüsün enerjisi bize 2022’nin sonlarında atık kontrol altına alınabilir olacağını hissettiriyor. Ülkemizde de dönemsel etkisi artacak ve hafifleyecek. 

Yorumlar