Kötüye Kullanım Bildir

Ana içeriğe atla

BU HAFTA SEVGİ, BOLLUK BEKEKET, ÖĞRENME VE GEZME İSTEĞİYLE DOLABİLİRİZ ÇOK ENERJİK OLABİLİRİZ AMA SÖZLÜ DALAŞMALARA DİKKAT


 

Hayal gücünün ve sevgiyle ilgili tüm konuların devrede olacağı enerjilerle yüklü bir haftaya giriyoruz. Bu hafta mart ayını da temsilen bir dönüşteyiz. Enerjilerin etkisiyle geçtiğimiz iki ay boyunca para ve al satlar, finansal konular ağırlıklı olarak gündemimizdeydi ama şimdi durum değişiyor diyebiliriz. Özellikle finansal konularda adım atıp atmamak konusundaki kararsızlıklar, güvende olma isteği ama güvende olmadığını hissetmeler gibi ruh halleri yaşadık. Ama yarından itibaren yeni enerjilerin etkisine giriyoruz. Artık tembellik geri de kalsın biz biraz harekete geçelim. Yaşam enerjisinin artarak hareket getireceği, öğrenmek, merak duyarak ilgilenmek istemek ve yapma eylemine geçmekle ilgili enerjiler 25 Nisan’a kadar bizi etkisine alarak sürebilir.

 

Birçok şeyi yapmak ve öğrenmek isteğiyle dolup mutluluk duyacağımız, ticari faaliyetlere enerjimizi yönlendirebileceğimiz zamanlar başlıyor. Ve tabi gezmek hareket halinde olmak isteyeceğiz. Enerjimizi sözlü iletişimle ortaya kayacağımız bu yönde hareket edeceğimiz dönemler geldi. Zihin ayık, her şeye duyarlı, algıların açık, çabuk uyarılacağımız zamanlar başladı. Fikirler ve söylemler daha öncelikli ama enerjilerin etkisiyle düşüncelerimizi eyleme dökmeye kalktığımızda değişkenlikler gösterebiliriz. Kararlarımızı değiştirebilir ya da kararsızlık gösterebiliriz. Yani enerjimiz değişken etkiler alıyor olacak bu da bir gün farklı diğer gün ya da gün içinde daha farklı olmamıza neden olabilir. Sabah kafanıza taktığınız bir şeyi öğlen önemsemez ertesi gün hatırlamaz hiç takmaz olabilirsiniz, şaşırmayın. 

 

Peki, bu haller hareketlerimize nasıl yansıyacak karşımızdakilerle ilişkilerimiz, iletişimimiz nasıl olacak bir de ona bakalım. Şimdi değişken enerjiler içerisinde olmak, haklılık ispatlamak, kararlılık göstermeye meyil ederken sözlerimizin sertleşmesi ya da öfkeli sinirli olabilmek şeklinde kendini gösterebilir. Hatta fikirlerimizi sunarken sözlerimizle karşımızdakileri yenmeye bastırmaya çalışmak gibi tavırlar sergileyebiliriz. Sinirimize, öfkemize hâkim olmamızı gerektiren durumlar oluşabilir. Laf, söz dalaşları söz konusu olabilir. Bilinçdışı olarak sözlü iletişimi ve sinir sistemini etkileyen enerjiler alacağız. Ayrıca nefes alış veriş ve boyun, omuz, eller, kollarla ilgili konularda, eklemlerle ilgili hassasiyetler ya da problemler hissedilebilir. Ve bir de alerjilerin de tetiklenebileceğini söyleyelim.

 

Sevgiyle ilgili konular ve ihtiyaçlar özellikle ilişkilerimizde daha açık fikirli olgun ve biraz daha anlayışlı olmakla ilgili gelişmeler yaşayabiliriz. Bu aynı zamanda kişiliğimizi belirginleştiren, geliştiren, şekillendiren enerjiler etkisinde de olacağımızı gösteriyor bize. Adım atmak istediğimiz konularda hayat bize özellikle haftanın sonuna doğru çarşambadan başlayarak perşembe ve özellikle cuma günü büyük fırsatlar sunabilir. Önemli görüşmelerimizi cuma günü yapabiliriz çok olumlu enerji etkileri, bolluk ve bereket enerjisi var. Ticari konularla da salı ve cuma günü bir hareketlilik enerjisi veriyor.   

Yorumlar