Kötüye Kullanım Bildir

Ana içeriğe atla

8-14 ŞUBAT HAFTASINA BAKIŞ


 

Özgünlük, özgürlük, orijinallik, ekip ruhu, sosyallik, vizyon, marjinallik, amaçlar ile çok bağlantılı günlerdeyiz. Bu hafta hangi enerjiler etkisinde kalacağımıza, dünyanın ve bizim manyetik alanımızı nasıl etkileyeceğine hep beraber bir bakalım.

Doğal afetlerin felaketlerin, sel, deprem, sert rüzgarların ve hortumların görülebileceği bir aydayız. Bu hafta hem finansal alanları para piyasalarını çok etkileyecek hem de toplumsal olayları alevlendirecek, yönetici ve liderleri zor duruma sokabilecek, işletmeleri ve çocukları etkileyen kararların enerjilerinin etkisi altında olacağız. Olaylar bu hafta hızlı akacak. Dünyada ve ülkemizde cereyan edecek toplumsal olaylar gibi kendi hayatımızda çevremizde de yaşanacak olaylarla çok ilgili olacağımız bir hafta geçireceğiz. Davalar, siber saldırlar, savaş rüzgarları, ikili ilişkilerde sorunlar, ilgi görme isteğiyle doğan birden fazla sevgi edinme arzusu gibi durumlar etkiyle hadi gelin şimdi bu ayın geneline etkisi büyük olacak bu haftanın nelere gebe olduğuna beraberce bakalım.

Bu hafta özellikle ekonomi, finans, para piyasalarında oluşacak durumlar, iş dünyası önemli olacak. Bu hafta iş konuları ön planda olacak. Arzu ve isteklerimizin dileklerimizin ön planda olacağı bir gün olacak pazartesi günü. İsteklerimizin olduğunu dileklerimizin gerçekleştiğini görebiliriz.

Salı günü de finansal konularda dikkat kesileceğimiz bir gün olabilir. Çok sert değişimler, durgunluk ya da düşüşler ters gidişler görülebilir. Dilek ve arzular gerçekleşebilir. Ani değişimler günündeyiz. Kararlar, düşünceler birden değişebilir. Ya da bir kararınızda netleşebilirsiniz. Günlerdir ertelediğiniz ya da düşündüğünüz bir şeyle ilgili bugün karar alabilir ani bir kararla yapabilirsiniz.  

Çarşamba günü de çok hızlı fikirler çok hızlı fikir ve düşünceler etkisinde asıl bugün kalabiliriz. Dedik ya olayların çok hızlı akacağı bir haftadayız. Ama bu hız sabırsızlık ve beraberinde tahammülsüz toleranssız olmamıza neden olabilir buna dikkat edelim lütfen. Konuşmalarımıza dikkat etmemiz gereken bir gün ve etrafımızla ilişkilerimizde anlaşılamama halleri doğabilir. Bu gibi durumlarda sabırsız ve tahammülsüz olmamaya özen gösterelim. Herkes bizi ne dediğimizi anlayamayabilir. Finans dünyasıyla da ilgiliyseniz haftanın en hareketli gününe hazır olun derim. Ticari olaylar hızla akabilir. Gümüş, altın, dolar hareketleri bitcoin, borsa inişli çıkışlı olabilir dikkatli takip etmenizi öneririm.

Perşembe günü hangi enerjilerin etkisini hissederiz diye baktığımda deprem ve felaketler için manyetik alan etkisi yüksek olacak bir gün olabilir. İnşallah bir şey olmasın. Aşırı hareketli hayata karşı saldırgan, öfkeli, aceleci olabileceğimiz bir gün. Spor yapmanızı tavsiye edeceğim bir. Hareketli bir işimiz varsa ateşleyen enerjiler etkisiyle rahat akış görülebilir. Aynı zamanda bu enerjiler yöneticilere yönelik saldırılar, suç oranlarında atış etkisi yapabilir.  

Bu hafta askeri alanda zorlanmaların savaş etkili rüzgârların eseceği ve parti içi ayrılıkların olabileceği bir süreç okunuyor. Vergiler artabilir, yeni yasalar açıklanabilir, dini konular üzerinde konuşuyor sorguluyor olabiliriz. Mahkemelerde davaların artacağı bir dönem, işletmecilere bu dönem gereğinden fazla yükler binebilir. Obezitenin yaygınlaşacağını diyetisyenlere çok iş düşeceğini, yeme içme de sorunlar görülebilir. Milletçi dini konularda biraz abartıların fanatizmin ortaya çıkması mümkün görülüyor. Çalışanların, kadınların hakları ve hukuki sorunların gündem de olacağı bir hafta olabilir. Belediye, madencilik, inşaat ve bankacılık sektöründe sıkıntılarla karşılaşılabilir. Siber saldırılarla dijital sorunlar teknolojik aletlerle ilgili sorunlar yaşanabilir.  

Duygusal anlamdaki ilişkilerde neler olabilir diye baktığımda herkeste bir çoklu sevgili durumu, ayran gönüllülük, yeni arkadaşlar çok sayıda sevgili dönemi olabilir. Öğrenmeye açık ama zevk ve müsrif de olabileceğimiz kendimize ilgi göstereceğimiz ilgi odağı olmayı isteyebileceğimiz harcama yapabileceğimiz müsrif olabileceğimiz bir dönemdeyiz. Her tür hak hukuklara takık olabileceğimiz insan, hayvan, kadın hakları gibi bir dönemdeyiz. Çocuklarla ilgili karar ve konularda gündem de olabilir. Özellikle siyaset dünyasına yönelik skandallar ani duyulabilecek olaylar görülebilir. Bu ay dünya liderlerinizi ülkemiz siyasilerini çok fazla konuşacağımız bir ay olacak. Çok önemli olaylar göreceğimiz bir aydayız.

Sağlıklı, kazancınıza sahip çıkabildiğiniz sevgi dolu bir hafta dilerim.

Yorumlar