Kötüye Kullanım Bildir

Ana içeriğe atla

ZORLU VE BASKIN ENERJİLERİN ETKİSİNDEYİZ, KONTROLSÜZ BÜYÜME OLABİLİR, HANGİ TARİHLERE DİKKAT ETMELİYİZ?


 

Enerjiler, 30 Ocak ile 24 Şubat arasındaki döneme dikkat çekiyor. Özellikle konuşmalarınıza ve yapacağınız anlaşmalara çok dikkat edin. Verilen sözlerin tutulmaması, yapılan anlaşmaların sonuca ulaşmaması gibi sonucunu alamayacağınız anlaşmalarda bulunabilirsiniz. Şubat ayında dürtüsel hareketler yapmamaya çok dikkat edin. Kaybedersiniz, yıkıcı sonuçlar alabilirsiniz. Bu dönem enerjileri salgın, deprem, kazalar, soğuklar, yatırımlarınız, dış ilişkiler ve hastalıklar için neler olabileceğini söylüyor. Gelin hep birlikte olabileceklere bir göz atalım.  

 

HER ŞEY YOLUNDA GÖRÜNSE BİLE DİKKAT; DENGESİZ BÜYÜME DÖNEMİNDEYİZ

Soğuklar geliyor dedik ve geldi. Hemen ne zamana kadar süreceğini de konuşalım, enerjilere baktığımızda havalar mart başına kadar böyle devam edebilir. Patlamalar, ani gerginlik ve çatışmalar haftasındayız beklenmedik olaylar zamanı da dedik. Kasım sonu aralık başından beri bazılarımızın işlerinde artış, bazılarımızın hayatlarının genelinde bazılarımızın ise aşk hayatlarında hızla artan çoğalan büyüyen bir sürece geçilmiş olabilir. Her şey hızla ilerleyince büyüyüp gelişince sizlerde gidişata bakarak bazı önemli kararlar alma arifesine gelmiş olabilirsiniz. Ama dikkat demek zorundayım. Çünkü, aslında bu süreç şimdilerde dengesiz büyüme yaratabilir. Bu dengesiz büyüme süreci mayıs ayının ilk haftasına kadar sürecek enerjisi okunuyor. Burada altını çizmek istediğim husus aslında uyarı her şey yolunda gidiyor doğru ilerliyor diye görünse bile artık dengesizleşmeye başlayabilir.

 

SALGINA ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA DİKKAT EDELİM

Bu yılın dikkat edilmesi gereken dönemleri arasında 15 Şubat, 10 Haziran ve 24 Aralık'ta açığa çıkacak enerjiler dönemi dikkat çekiyor. Zorlu ve baskın enerjilerin etkisiyle geçecek. Salgın da dönem enerjilerinden ötürü bizde düşüşe geçse de İngiltere ve Amerika’da durumu daha da zorlaştırıyor. Özellikle önümüzdeki hafta çok riskli olabilir salgın açısından önlemleri gevşetmeyelim. Tabi en önemli şey kapalı kalmak, az temasta bulunmak. Enerjiler mart öncesine kadar kapalı kalma durumunda olmamız gerektiğini hissettiriyor. Şubat ayında aşılarla ilgili bazı spekülasyonlar olabilir.

 

ABD ORTA DOĞU’DA BÜYÜMEK İSTEYECEK

Bu dönem enerjileri bize Amerika Birleşik Devletleri’nin Orta Doğu'da dengesiz büyümek isteyeceğini de ortaya koyuyor. Bu dengesiz büyüme isteği de Türkiye’ye yaptırımlar olarak yansıyacak enerjisi çok güçlü. Ve bu enerjiler 30 Ocak- 21 Şubat dönemini işaret ediyor. Bu yaptırımlar zaten kapalı kapılar ardında planlanıyor/planlandı bu tarihler itibariyle artık açığa çıkacak ve uygulanmaya konulmak istenilecek.

 

YATIRIMLARINIZA DİKKAT

Bu dönem enerjileri bazılarımıza daha fazla tesir edebilir. Özellikle kazalar, beklenmedik olaylar olabilir. Dikkatli olun. Borsa, finans işlemlerinizde, emlak alıp satarken, aşk evlilik ilişkilerinize, yatırımlarınıza, kariyer planlarınızda beklenmedik olası durumlara hazırlıklı olun. Tabi bazılarımıza da iyi gelebilecek bir dönem olduğu için beklenmedik para gelişi ya da işlerinizde beklenmedik bir büyüme görülebilir. Bu bahsettiğim dengesiz büyüme sizin büyümenizi kontrol etmeniz anlamına geliyor. Şu dönem bir yerlere para kaptırmayın ani para kayıplarına işaret eden enerjiler dönemi.

 

HASTALIKLARI DA TETİKLEYEBİLEN BİR KONTROLSÜZ BÜYÜME DÖNEMİNDEYİZ

Enerjilerle gelen bu kontrolsüz büyüme etkisi aynı zamanda vücutlarımıza da etki ediyor olabilir. Özellikle kanser ve organlarda tahribatı tetikleyebilir, tümörleri büyütebilir. Kalp damar sorunları tansiyon gibi hastalıklarda tetikleyici olabilir. Bu etkiler nisan ayına kadar sürecek görünüyor. Nisan da risk teşkil eden hastalıklarınız varsa tetkiklerinizi bir yaptırın kendinizi bir check-up’a alın derim.

 

BU TARİHLERE DİKKAT EDİN

Sizden ya da dış kaynaklı ani tartışmalardan uzak durmanızı tavsiye ederim. Özellikle bu haftanın devam günleri ve gelecek hafta süresince. Bu dönem çok kısa sürmeyeceği için zarar görmeden atlatabilmek farkındalıkla yöneterek mümkün ancak. Bu hafta pazar gününe kadar ve 27, 28, 29, 30 Ocak tarihlerinde dikkatli olmak sakin olmak gerek.


BEKLENMEDİK ÜZÜCÜ OLAYLAR, KAZALAR OLABİLİR

Depremler, tabiat olayları, zehirlenme ve yangın, patlamalar olabilir. Kazlara açık bir dönemdeyiz. Mart ayının ikinci haftasına kadar bu tip durumlar devam edecek enerjisi okunuyor. 

Sağlıkla ve sevgiyle kalın. 

Yorumlar