Kötüye Kullanım Bildir

Ana içeriğe atla

VİRÜTİK HASTALIKLAR KAÇ YIL SONRA ÖLÜMCÜL OLMAKTAN ÇIKACAKLAR


 

Bugün enerji okuması farkındalık çalışmalarımdan size aşılar ve virüslerle ilgili yakın ve uzak gelecekte okuyabildiklerimden bahsetmek istiyorum. 2021 çok önemli ve enteresan bir sene. Tabi 2021 senesi gibi kötü olmayacak. Ama meydana gelecek değişimlerden korkuyorsanız zor bir yıl olacaktır, korkmuyorsanız olmayacaktır. 

AŞI SAVAŞLARI KAPIDA

Enerjiler, ocak, şubat, haziran ve kasım aylarının 2021 yılına damgasını vuracağını gösteriyor. İlk olarak aşıdan bahsetmek gerekirse, olası aşı savaşları, ülkelerin aşı üzerinden ekonomik savaşlar yaşaması, aşı üzerinde sürekli çalışmalar ve testler yapılacağı görülüyor. Bir de tabi aşıları kabul edenler ve etmeyenler kutuplaşacak. Bu yıl insanların birbirleriyle iletişim kurmada çok zorlanacakları bir yıl olabilir. Bu arada yerli aşıyla ilgili nisan ayıyla birlikte önemli gelişmeler olabilir enerjisi hâkim. Salgın bu yılda bizle beraber ama aşılarında etkisiyle daha önce de yazılarımda belirttiğim gibi yılın nisan, mayıs ve haziran döneminde hızlı bir toparlanma yaşayabiliriz. Ardından haziran ayı sonuyla beraber bir rahatlama sürecine geçilecek enerjisi okunuyor.

VİRÜTİK HASTALIKLAR ÖLÜMCÜL OLMAKTAN ÇIKACAK

Virüslere gelirsek size önce çok önemli bir olası gelecekten haber vermek istiyorum. Virüs kaynaklı hastalıklar önümüzdeki 30-40 yıla kadar artık çareleri çok kolay bulunabilen ve muhtemel antibiyotikli ilaçlarla kolaylıkla tedavi edilebilecekler. Covid-19 Coronavirüs salgını geleceğin virüs kaynaklı ilaçlarında devrim niteliğinde buluşların başlangıcı olacak. Ve artık virütik hastalıklar ölümcül olmaktan çıkacaklar.

ENERJİLER YENİ VİRÜSLERİ İŞARET EDİYOR

Ancak enerjiler başka salgın olasılıklarını, yeni virüslerin açığa çıkabileceğini işaret ediyor.

Bu yıl daha önce de vurguladığım gibi gözlere dikkat. Gözlere etki edebilen bir virüsle karşı karşıya kalabiliriz. Bu da göz bozukluklarına, ileri derecelere varabilecek rahatsızlıklara sebebiyet verebilir. Ellerimizi gözlerimize fazla götürmemeye alışmamız için bir neden daha oluşacak gibi görünüyor. Ayrıca yine bu yılın eylül, ekim, kasım, aralık dönemini kapsayan olası bir virüs tehdidi daha olabilir. Bu da enerjileri okuduğumda bize sürüngen hayvanlardan geçecek virüsler olarak seziliyor. Ve bu hayvan türü yılan olabilir. Bu virüsten ötürü maalesef hayvanların telefi gibi durumlar da söz konusu olabilir.

 

Yorumlar