Kötüye Kullanım Bildir

Ana içeriğe atla

ÜŞENME, ERTELEME, GECİKTİRME, İŞTE YILIN EN UYGUN ZAMANLARI!


 

İyi bir hafta sonu geçirdiniz umarım. Eve hapis olmak yediriyor da tabi. Ben de öyle geçen bir hafta sonunda fark ettiğim ki kendime çeki düzen vermek istiyorum. Enerjileri odaklanarak okumaya başladım. Bazı tarihler belirdi gözümün önünde, devam ettim ve baktım ki bir liste gibi beliriyorlar. O zaman yaz hemen dedim kendime ve sizlerle de paylaşmak istedim. Bu yıl sizi bilmem ama benim kilo fazlamla başladı. Çok üzgünüm ama galiba çözeceğim bu sorunu. Belki size de faydası olur başlamak isteyenler varsa işte yıl boyunca ayların en uygun günleri.  


YILIN İLK YARISINDA DİYETE, DETOKSA VE/VEYA SAĞLIKLI BESLENMEYE BAŞLAMAYA EN UYGUN DÜNLER

Bizim tepkilerimizi, hormonlarımızı, dürtüsel yanımızı etkisi altına alan sıvılarla suyla ilintili olan enerjiler bazı zamanlar daha rahat bedenimizden fazla kilo, ödem ve toksinleri çıkarmamıza etken olur. İşte enerjisel olarak yılın ilk yarısında şu tarihler enerjisel olarak uygun olacak zamanlar. 29 Ocak ve devamında 2 ile 4 gün arası istikrarlı olunabilir. 28 Şubat ve devamındaki 4-5 gün süresinde bu zamanları çok iyi değerlendirebilirsiniz. 29-30 Mart ile enerjilerin kıpırtılı, bahara yaklaşıyoruz dürtüselliğiyle 7-9 hatta 12 güne kadar ki sürede eğer devam ederseniz iki hafta da çok güzel sonuç alabilirsiniz. Bu kez daha uzun ama enerjiniz bunu karşılamazsa iki gün de olsa uygulasanız faydası olacaktır size. Masajda yaptırsanız bu dönem inanılmaz değişebilirsiniz hem ruh hem beden olarak. Tekrar 28 hatta 29 Nisan’da başladınız diyelim toksin atan en iyi zamanda olacağız. Eğer inançta varsa yapabildiğiniz kadar yapın. Ardından havadan aldığımız etki artarak büyür ve 29-30-31 Mayıs tam geçti mi acaba derken size büyük bir istek verir ve detoksa başlarsınız. Ve havalarında etkisiyle açık hava sporlarını tercih ederek etkisini daha iyi görebilirsiniz.

 

YILIN İKİNCİ YARISINDA BAŞLAMAYA EN UYGUN GÜNLER

Yılın ikinci yarısı artık yaz başlar ve 26 Haziran daha kararlı ve disiplinli olarak gerçekten yazı devam ettirecek türde bir ikna ile artık güzelde görünmek önemsendiği anlarda bunu başarabilirsiniz. 23-24-25 Temmuz’da tekrar edebilir; Ağustos’un ilk beş gününü de kapsayan günlerde yaza tam gaz devam diyebilirsiniz. Bikini mayo zamanı devam ederken iyi görünmek birçoğumuz için önemini devam ettiriyor olacak. J Yanına bir de plaj voleybolu kumda yapılan sportif faaliyetler bisiklet gibi etkili olacak sporlar eklerseniz muazzam sonuç verebilir. 23 Ağustos ile başlayan 4-5 gün süresince ve akabinde 22-23 Eylül ile yine 3-5 günlük dönemde başlayabilirsiniz bir detoksa.  Ödem atmanız gerekebilir bu zamanda. Ve sonra kışa girerken 21 Ekim’den başlayarak çok istekli, motivasyonunuz yüksek bir şekilde diyete, sağlıklı beslenme programınıza başlayabilirsiniz. 20-21 Kasım’da ve 20-21-22-23 Aralık’ta da deneyebilirsiniz. Ama kararlı olmak açısından biraz gel-git olabilir yine de deneyin derim.

 

Sağlıkla ve sevgiyle kalın…

Yorumlar