Kötüye Kullanım Bildir

Ana içeriğe atla

TEKNOLOJİK AKSAKLIKLARA, GÜVENLİK AÇIKLARINA DİKKAT, YARATICI FİKİRLER ZAMANI


 Bugünden itibaren geriye dönüp bir göz atma hissi doğabilir. Açığa çıkan enerjiler bize geçmişten getirdiklerimize, tamamlanması gereken ilişkilere, bir kenara koyup ilgilenmediğimiz ama artık gündeme getireceğimiz halledip kapatacağımız konulara işaret ediyor. 


Geçmişteki bazı düşüncelerimizi tekrar gözden geçirebiliriz. Aldığımız ama üstünde durmadığımız bir takım teklifleri yeniden gözden geçirebilir revize edebilir ve değerlendirebiliriz. Anlaşmalar yapmak durumunda kalabiliriz şartları iyice gözden geçirelim gerekirse avukatlara bilir kişilere danışalım öyle imza atalım. Yarım kalmışlıkları sevmeyen enerjiler etkisinde olacağız bir süre. Geri dönük temizlik diyebiliriz bu duruma. Bir vakit yapmayı planlayıp yapamadığımız şimdi zamanı değil dediğimiz meseleleri, bugün zamanı geldi hissiyle ele alabiliriz ve iyi sonuçlar elde edebiliriz. 


Entellektüel konular ve bilime teknolojiye dair ilgi alanlarınıza giren, geçmişte üzerinde çalışma yaptığınız, tamamlanmamış konular da yine gündeminize gelebilir ve daha ileri bir noktaya taşıyarak güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Dünyaya etki eden bu enerjilerin yaratıcı düşünceye etkileri de var. Büyüklerin tabiriyle zihin açıklığı yapan bu enerjiler yaratıcılığınıza etki yapabilir ve bir takım ilginç fikirlerin aklınızda belirmesini sağlayabilir. Yani bu aralar dahiyane fikirlerinize dikkat edin yakın veya uzak gelecekte çok işinize yarayabilir. Bir şeyler icadet edebilir aklımı seveyim diyeceğiniz çözümler düşünebilir kendinizi hayatınızı kolaylaştırıyorken bulabilirsiniz. Bu enerjilerin konuşma, iletişim, ilişkiler ve teknolojiyle alakalı olarak bugünden başlayarak diyebilirim ki size 25-27 Şubat'a kadar etkisinde olacağız. 


Bu dönemde verilerinizi teknik imkanlarla koruduğunuz her şeyi yedekleyin aksilikler gündemde olabilir. Her türlü dijital mecrayı kullanırken ekstra dikkat edin. Siparişler yok olabilir yanlış şey gelebilir. Birçok terslik yaşanabilir. Aldığınız teknolojik bir cihaz sorun çıkarabilir arızalı çıkabilir gibi durumlar görülebilir. Kaybettiğiniz bir şeyinizi eşyanızı bu dönemde aniden bulabilirsiniz. Güvenlik önlemleri açısından sorunlar olabilir. Önemli bilgilerinizi kimseyle paylaşmayın ya da önemli değerli fikir ve projelerinizi de bu dönemde kimseyle paylaşmayın, çalınabilir. 


Ve kripto paraların güvenliğiyle ilgili de bu dönemde haberler duyabiliriz. Sosyal medya iletişimlerimiz de bu aralar daha dikkatli olalım. Yanlış anlamalara ve yanlış değerlendirmelere açık bir dönem olacak. Sözlerimize ve paylaşımlarımıza biraz daha dikkat etmemiz gerekebilir. 

Sağlıkla ve sevgiyle kalın.


Yorumlar