Kötüye Kullanım Bildir

Ana içeriğe atla

KORUMA KALKANINIZI OLUŞTURUN


 

Yeni yılın ilk gününde daha güzel yüksek ve doğru etkileşime açık bir enerji oluşturmak ve kendimizi tüm negatif etkilerden korumak için en etkili yöntem olarak gördüğüm koruma kalkanı oluşturmayı nasıl yapacağınızı sizlerle paylaşmak istedim.

Kısaca söylemek gerekirse kendi enerji alanınızı endişe, kaygı, nazar, size ulaşabilecek kötü söylemler, hastalıklar gibi negatif durumlarda koruma altına almaya ihtiyaç duyduğunuzda oluşturabileceğiniz bir enerji kalkanıdır. Bunu yapmaktaki maksadınız pozitif enerji alanınızı güçlendirip genişletmek ve tüm negatif enerjileri sizden etki edemeyecek şekilde uzak tutmaktır. Bu dış enerjiler çakra merkezlerimizden bize ulaşır. Evrensel yaşam enerjisi, bedenimize çakra merkezleri aracılığı ile girebilir. Her bir çakra merkezi farklı bir enerjinin bedene giriş kapısıdır. Bu nedenle çakralar tıkandığında bizim için gerekli olan enerji bedene giremez dolayısıyla fiziksel ve psikolojik dengesizlikler ve hastalıklar baş gösterir. Ruhsal, fiziksel, eterik katmanlarımızdan geçerek gelen enerji çarka merkezlerimizden fiziksel bedenimize ulaşır. Bedenimize yayılan yaşam enerjisi duygu ve düşüncelerimiz ile hissettiklerimize göre dönüşerek bedenimize, auramıza etki eder ve bizden de yayılarak dolanır ve tekrar dönerek bize gelir. O yüzden ne düşündüğünüze ne söylediğinize dikkat edin gerçek olur veya döner size gelir denmektedir.

Evet artık hazırsanız koruma kalkanımız yani çemberimizi yani enerji alanımızı koruma altına almaya hazırsanız başlayalım.

Şimdi lütfen sessiz sakin bir an ve rahtça durabileceğiniz bir yer seçin.

Ardından nefesinize odaklanarak derin bir diyafram nefesi alın ve sakin sakin 8’den geriye sayarak her bir nefes alıp verişinizde nefesinizi sakinleştirin.

Gözlerinizi kapatın ve kendinize “kendimi tüm negatif enerjilerden koruma altına alıyorum” diyerek inanarak niyet edin.

Şimdi gözlerinizi kapalı tutmaya devam ederek tepe çakranıza odaklanmasını istiyorum. Bir süre sonra başınızın hemen üzerinden yoğunlaşan bir enerji hissedeceksiniz. İşte çakranız harekete geçti. Bu hissettiğiniz enerjinin omuzlarınızdan omurganıza ve oradan da tüm bedeninize yayıldığını imgeleyin (zihninizde canlandırarak oluşturun).Beyaz bir ışık olarak görürseniz de imgelemeniz daha kolay olabilir.

Aldığınız her nefesle başınızdan vücudunuza yayılan bir enerjinin girdiğini hissedin ve nefes alırken bu enerjinin etrafınıza yayıldığını ve etrafınız saran bir kalkan oluşturduğunu imgeleyin. Kendinizi güven ve huzur veren bir kalkanın içinde imgeleyin.

Artık sizi koruyan, beyaz ışık veren, huzur dolu bir kürenin içinde güvendesiniz. Şimdi gözlerinizi açabilir hareket edebilirsiniz. Negatif enerji koruma kalkanınızla istediğiniz yere gidebilirsiniz.

Yorumlar