Kötüye Kullanım Bildir

Ana içeriğe atla

KADINLARIN ÖN PLANDA OLACAĞI DÖNEMLER GELİYOR VE BU YIL AŞK VAR


 2021’de pek kolay geçmeyebilir dedik, hep sinyallerini veren enerjilerden ve açığa çıkmaya başlayan olaylardan bahsediyoruz. Bu dönemde iyi olan bir şeyler olmayacak mı dediğinizi de duyar gibiyim. Elbette var. Öncelikle toplumsal olaylar olurken enerjilerin elbette ki kişilere daha yumuşak daha olumlu daha güzelleştirici sürprizler yapıcı farklı etkileri olabilir. Ayrıca hemen söylemeliyim ki kadınlar geliyor... Dişi enerjinin yükseleceği enerjisi çok güçlü… Kadınlar daha ön planda olacak. Tabi hemen bir yılda olacak bir şey değilse de bunun adımları atıldı. Güçlü, sözü dinlenir, yönetici, lider pozisyonlar da meclis sıralarında daha söz sahibi kadınlar göreceğiz zamanla. Ve sayıca da artacakları enerjisi var.       

 

ESKİ AŞKLAR YARIM KALMIŞ İLŞKİLER TEKRAR GÜNDEME GELEBİLİR

Her şeyden bahsettik de aşktan bahsetmedik. Bu yıl hissedilecek enerjilerle birlikte eski aşkların eski ilişkilerin tekrar gündeme gelmesi söz konusu olabilir. Ya da yarım kalan durumların gündeme gelmesi ve tamamlanması gibi durumlar yaşanabilir. Eskiden gelen yarım kalmış yaşanamamış belki de platonik olan aşkların gündeme gelmesi eskinin ifade edilemeyen aşkları, pişmanlıklar ya da yara alarak biten ilişkiler gibi yaşadıklarınızı düşünün siz tamamlayabilirsiniz olasılıkları. Nasıl bir sebeple kavuşulamadığını bittiğini anımsayın.

 

SÜRPRİZ EVLİLİKLER AŞK DOLU İLİŞKİLER GÖRECEĞİZ

Ne zaman olur bunlar dersek de enerjileri okuduğumda mayıs ve haziran ayları özellikle bu surumlar kendini hissettirir diyebilirim. Tabi bu sözünü ettiğim dönem aynı zamanda yeni ilişkilerin de çok aktifleşeceğini gösterir enerjilerle yüklü. Bu ayların aşkların ön planda olacağını söyleyebiliriz. Hatta öyle ki evlilik enerjisi bu dönem enerjilerinin içerisinde diyebilirim. Bir takım evlilik haberler sürpriz nikahlar ani kararla atılan imzalarla mutlu çiftler görebiliriz hem sanat camiasında hem de aramızda. O zaman aşk olsun diyelim. Sevgiler.     

Yorumlar