Kötüye Kullanım Bildir

Ana içeriğe atla

HAYATINIZDA SİZİ SINIRLAYAN NE VARSA KURTULMAK İÇİN HAREKETE GEÇEBİLECEĞİNİZ EN UYGUN ZAMANLARDAYIZ


 

Hareketli ve hızlı zamanlar yaşatan ve önümüzdeki bir hafta kadar da yaşatmaya devam edecek olan enerjilerden geçiyoruz. Aslında özgürlük adına harekete geçmek için çok güzel zamanlardayız. Hayatımızda bizi sınırlayan ne varsa kurtulmak için harekete geçebileceğimiz uygun zamanlar. Bu adımlara başlarken tek bir şey aklınızda olsun. Enerji okuması yaptığımda görüyorum ki bize bu fırsatlar doğarken beraberinde bonus olarak öfkeyle hareket etme riski var. O nedenle sıkan, boğan şeylerden kurtulmak için adım attığınızı unutmayarak sakin ve öfkelenmeden aldığınız kararları uygulamaya çalışın lütfen. Öfkeyle hareket etmek sizi amacınızdan uzaklaştırarak zor durumlara sokabilir.

Etkisinde olduğumuz bazı enerjiler de var ki şu an hayatımızı alt üst edebilecek güçteler. Özellikle saplantılı tavırlara girmeyelim bir de parasal yatırım konuları başta olmak üzere fazla fikri sabit davranma, inat etme aşırı kontrolcü olma zamanı değil bilginiz olsun. Bu tip ısrarlar da bizi altından kalkamayacağımız, mutsuz olacağımız durumlarda bırakabilir. Saplantılı olmaya yakın olan tutkulu, arzulu hareketler de tehlikeli bu dönem için. Anlatmak istediğim en öz duygu aslında uçlarda olmamak gerektiği. Bu günlerde ayrıca dengesiz ve tutarsız olabiliriz. Bu yüzden bilinçli olmalı ve asıl  amacımızdan sapmadan hareket etmeliyiz.

Tabi bu tutku ve arzular daha farklı, güzel, olumlu olabilecek, sürpriz sonuçlar doğurabilecek durumlar da yaratabilir. Arzu, haz, istek ve bu duyguların esaretinde ani birliktelikler yaşanabilir. Bu da aşk hayatımızın hareketlenebileceğini gösteriyor bizlere. Yani bizleri bir anlamda eğlenceli, renkli, özel günler bekliyor olabilir. Enerjinizi aşka, sevgiye açık tutun. Mutluluğun nereden geleceği belli olmak. Sevme, flört etme duygumuzu yükselten, özel hayata renk getirebilen, istek duyabileceğimiz, hayallerimizi de hareketlendirebilecek günler bu duygulardaysanız tadını çıkarın derim.

Bu enerjilerden 2022’nin ikinci yarısına kadar bir daha geçemeyebiliriz. Şu dönem önemli o yüzden. Yeter artık diyerek ani kararlar aldırtabilecek, öfkeyle kalkan zararla oturur misali iş, ev, aşk hayatımızda tahammülsüzlükle yıkıcı, yakıcı, huzur bozacak durumlara giden hareketler gerçekleştirmemeye özen gösterelim. Kazalara dikkat. Çevremize karşı da duyarlı olacağımız günler bu günler. Dünya üzerinde büyük kazalar, silahlı çatışmalar, ekonomi de sertleşen rüzgarlar, bankalarla ilgili, paraların güvenliği ile ilgili ortalık karışabilir enerjileri okunuyor. Olacak diye bir şey yok olmazsa sevinelim olursa şaşırmayalım hali bu söylediklerim. Bu arada sağlıklı beslenme planı oluşturmaya irade gösterebilirsiniz, bu günler başlamak için çok uygun bilginiz olsun.

Sağlık ve sevgiyle kalın.

Yorumlar