Kötüye Kullanım Bildir

Ana içeriğe atla

1-7 ŞUBAT HAFTASINA BAKIŞEnerjiler 1-7 Şubat haftası için bize tüm ay önceliğimiz olacak ilişkiler durumumuza etki ediyor olacak. Soğuk, klasik, yeknesak, tutucu yanlarımız daha rahat daha pratik daha özgürlükçü daha dost daha canlı, yenilikçi, sevecen ilişkiler kurmaya yerini bırakacak. Üç hafta boyunca sürecek bu etkilerin ilk haftasında özgürlük teması sahiplenmeden ilişki yaşamaya işaret ediyor. Hayata, yaşamın gerçeklerine yönelik ihtiyaç duyulan duygulardan bahsetmek, uzun saatler dostça konuşmalar yapmak isteğinde olabiliriz. Bir kişiye odaklanmak yerine birden fazla kişiyle konuşma paylaşma etkileşimde olmak isteyebiliriz. Yakınımızdaki eşimiz sevgilimiz olabilir ona odaklanmak yerine etrafımıza karşı daha ilgili duyarlı olabileceğimiz zamanlar geçirecebileceğiz. Sıra dışı ilişkiler arayabiliriz bu hafta.

Pazartesi günü hırslarımızın ön plana çıkacağı mücadeleci hissedeceğimiz enerjilerin etkisinde olabileceğimiz bir gün olabilir. Enerjiler saldırgan, öfkeli olabileceğinizi işaret ediyor kavga etmek ister gibi davranışlar gösterebiliriz. Dışarı atmamız gereken olumsuz enerji yoğunluğu hissedebiliriz. Bu suç oranlarında artış, savaş ortamı sinyalleri olarak dünya genelinde de gözlemlenebilir.

Enerjiler hafta boyunca dengeli olmakta zorlanacağız sinyali veriyor. Yalnızlık hissi verebilecek enerjiler olgun insanlara yönelebilir ve arada sığınacağımız güvende olmaya ihtiyaç duyacağımız haller de olabiliriz. 

Parasal sıkıntılar bütçeyi zorlayan durumlar görülebilir. Salı günü ilişkilerde kaprisler, dengesiz haller görülebilir. Cinsel özgürlük halleri görülebilir şaşırmayalım. Dikleşmeler, zıtlaşmalar hatta aile kurumunun sarsılmasına yol açabilir ani ayrılıklar görülebilir. 

Bu haftanın geneline bakarsak kısacası özgürlük istekleri olacak bu şiddetlenebilir işte o anlarda dengelemeye çalışmak bilincinde olarak sevdiklerimizle aramızda bir denge kurmak gerekebilir. Çok kırıcı, ilgisiz, kavgacı olmayalım ve çok ani fevri kararlar almayalım. 

İyi haftalar dilerim. Sağlıkla ve sevgiyle kalın.

Yorumlar