Kötüye Kullanım Bildir

Ana içeriğe atla

YENİ YILA GİRİŞ HAFTASINDA HANGİ ENERJİLERİN ETKİSİ ALTINDA KALABİLİRİZ?


 

2020’yi nasıl uğurlayacağız? Fiili mukaddim’e göre 28 Aralık – 3 Ocak haftasında etkisinde kalacağımız enerjiler doğrultusunda yaşayabileceğimiz olası durumlar neler? Nelere dikkat etmeliyiz? Bakalım enerjiler bize neler söylüyor.

 

Hazır bugünün enerjilerinin sevdiklerimizle iletişim kurmaya, bilgi paylaşmaya uygun bir gündeyken ben de sizlerle bazı bilgiler paylaşmak istedim. 2020’ye güle güle 2021’e merhaba diyeceğimiz bu önemli haftada hangi enerjiler manyetik alanımıza nasıl olası etkiler yapacak hangi durumlara dikkat etmeliyiz bir bakalım.

 

Haftaya çalışma, önemli işlerimizi halletme, farklı konularla ilgilenebilme dürtüsü veren yüksek enerji doğuran istek, hal, tavır ve duygularla girebiliriz. Buna neden olan enerji kavuşumları aslında Aralık ayı ilk haftası enerjileriyle de benzer seyredebilir. Yeni yıla muhtemel bu enerjilerle girebiliriz.

 

Enerjiler aynı zamanda düşüncesizce konuşmalara patavatsızlıklara maruz kalabileceğime işaret ediyor. Hâkimiyet kurmak isteyenler olabilir. Sinirlenip ya da öfkeyle belki kırılmanın tesiriyle ani tepkiler verebiliriz. Bu konuda durum yönetme yetimizi kullanmalı, sakin ve soğukkanlı olmalıyız..

 

İlişkilerde bozulmalar, boşanma durumları, ayrılıklar, hayal kırıklıkları, skandal durumlar yaşanabilir ya da bu tarz haberler alabiliriz enerjisi var. Önemli bilgiler açığa çıkabilir, beklenmedik gelişmeler olabilir.

 

Uyarılar bununla da sınırlı kalmıyor, kavga, tartışma potansiyeli yüksek haftaya her ne şekilde girersek girelim temkinli ayrıca sezgisel olmalıyız hissi veriyor. Tersleşme, anlaşmazlıklar ve kararsızlık hâkim olabilir.

 

Hastane personeli haberleri alabiliriz ya da bu alanda daha üst düzey açıklama ve anlaşmazlıklar söz konusu olabilir. Asılsız haberler, dolandırıcılık, yağma, hacker olaylar güvenlik veya siber güvenlik açıklarına maruz kalarak saldırılar gerçekleşmesi gündemde olabilir. 

 

İletişime açığız, çok farklı ve çeşitli konularda bilgilenmeler olabilir. İyilik amaçlı parasal konularda haklı haksız durumlar oluşabilir.

 

Çarşamba ve Perşembe günleri, aldanma ve kandırılmaya çok açık hale gelebiliriz dikkatli olalım. İyimser bir hafta sonu kötü bir şey yaşayarak bitmesin.  Yeni tanıştığınız insanlardan sizi şaşırtan üzen tavırlar görebilirsiniz. Düzensizlik ve karmaşalar, sosyal skandallar, çalkantılar, yalancılık, dolandırıcılık, yanıltıcı ve kafa karıştırıcı işlere açık olacağız. Dikkatli olalım.

 

Kısa vadede yatırımlar, anlaşmalar, sözleşmeler ve büyük adımlar için uygun bir dönem değil. Kime para verdiğinize, konuştuğunuza, ticari faaliyette bulunduğunuza, sosyal medya üzerinde kimlerle bağlantı kurduğunuza internet alışverişlerine lütfen ekstra dikkat edin.

 

Bu durumda parasal konularda da akılcı davranılması gerekecek bir hafta. Parasal konularda finansal alanda da yanıltıcı etkiler devrede olabilir. Özellikle çarşamba ve cuma günü parasal konularda risk almamaya özen gösterilmesi gerekecek enerjiler yoğunlukta olacak.

 

Aynı zamanda Çarşamba ve Cuma enerjisi bizi günlük işlerimiz açısından daha hızlı hareket etmek durumunda bırakabilir.

 

Politik istikrarsızlık, üst düzeyde kararlı sert bir tutum özellikle dış siyasette başka ülkelere sesimiz daha net gidebilir ve uzlaşmacı olmayabiliriz.

 

Bu hafta güçlü insanlardan çok güzel destekler alabiliriz. Aynı zamanda maddi konuları bir düzene oturmak anlamında da destekleniyoruz. Kendimiz de cesur, atak  ve iradeli tutum sergileyebiliriz.

 

Kendimize özen göstermenin de önemli olacağı güzel görünmek isteyebileceğimiz bunun için spora da ağırlık verebileceğimiz bir hafta olabilecek. 

 

Çarşamba gününden başlayarak pazar gününe doğru, salgın hastalığın seyrinin değişmesi, bulaşıcılık özelliğinin belirginleşmesi bu konuya dikkat çekilmesi uyarıların artması gündem de olabilir. Lütfen bağışıklık sistemimizi iyi korumaya devam edelim.

 

Bazılarımız için daha depresif günler olabilir. Sabah isteksiz bira keyifsiz uyanabiliriz. Ama geçici bunlar unutmayın lütfen. Genel anlamda da sezgilerimiz iyi çalışabilir. Alerjiler belirebilir. Alerjik reaksiyonlarımız artabilir. 

 

Hepimiz için sağlıklı iyi bir hafta dilerim.

 

Yorumlar