Kötüye Kullanım Bildir

Ana içeriğe atla

TÜRKİYE’DE NELER OLACAK?


 

Türkiye’de neler mi olacak? Türkiye’de öncelikle ekonomik devrimler senesi olacak. Ülkemiz üzerinde baskın olacağı hissedilen enerjiler vergiler, ekonomi, ekonomi politikaları, finans, bankalar ile çok ilişkili bir enerjiyle çevrili olacağımızı gösteriyor. Bu alanlarda farklı, değişik, sıra dışı politikaların kullanılacağı bir yıl olabilecek. 2021 Eylül ayı ve sonrası 1 ve 3 yıllık süreçlerde Türkiye’de büyük ekonomik devrimler meydana gelecek farklı ekonomik düzenler gelebilir. Enerjiler bir sistemin bitip yen bir sistemin geliyor olacağını sezgiletiyor.

 

MUHALEFETTE ÇÖZÜLMELER

2021 muhalefette çözülmeler görüleceği bir sene olabilir. İstifalar, özellikle de CHP’de çözülmeler görebiliriz. Bütün bitiş ve başlangıçlar da hayır vardır diyelim ve bu süreç aslında muhalefette işi bitenin gideceğini anlatıyor.

 

ERKEN SEÇİM SESLERİ YÜKSELEBİLİR

Mayıs ve/veya kasım enerjileri yoğun olarak erken seçim seslerinin yükselebileceğini gösteriyor. Güçlü bir olasılık olmamakla birlikte yükselen sesler ve tartışmalar nedeniyle erken seçim zorlaması yaşanabilir.

 

EĞİTİMDE REVİZYON

Ocak ve eylül ayları enerjilerinde görülüyor ki eğitim sistemi ile ilgili çok önemli revizyonlar yapılabilir. Sınavlar üniversiteye giriş sınavlarıyla ilgili birtakım değişiklikler yapılabilir. Okullar yıl boyunca istikrarlı bir eğitim sürecine geçemeyebilir.

 

TÜRKİYE GÜÇLÜ İTTİFAKLAR KURABİLİR

Güzel bir haber de eylül ayı itibariyle Türkiye’nin diğer ülkelerle daha sakin daha yapıcı-onarıcı ilişkiler kurabileceğimizi ve yeni güçlü ittifaklar kurarak yeni fırsatlar elde edebileceğimiz yönünde.

 

SAĞLIKLA İLGİLİ GÜZEL GELİŞMELER OLACAK

Bu yıl özellikle nisan sonrası sağlık açısından çok güzel haberler alacağız çok iyi gelişmeler olabilecek. Askeri bir yapılanma geliyor. Yeni bir dsüzenin gelebileceğine işaret eden enerjiler de var. Coronavirüs’de neler olacağına da değinirsek şubat-mart dönemi gelişmeleri, ardından iyileşmelere düzelmelere sebep olabilir.

 

BU YIL YENİ VİRÜSLERE VE GÖZLERE DİKKAT

2021’de gözlerle ilgili sorunlar veya göze etki eden virüsler yani yeni virüsler duyabiliriz. Kısacası Coronavirüs etkisini 2021 nisan ile haziran döneminde hızla oluşabilecek gelişmelerle etkisin büyük ölçüde kaybedebilir ama tabi dünyadaki diğer vürisler gibi yok olmayacak. Sadece sakinleyerek hayatımızın bir parçası olacak gibi görünüyor.

 

YENİ ASKERİ DÜZEN GELEBİLİR

Enerjiler bu yıl askeri düzendeki değişikliklere de işaret ediyor. Askeri bir yapılanma görülebilir. Geleceğin ihtiyaç ve zorunluluklarına yönelik yeni bir düzenin oluşumuna şahit olabiliriz.

 

Sağlıkla ve sevgiyle kalın.   

Yorumlar