Kötüye Kullanım Bildir

Ana içeriğe atla

ŞİFA ENERJİSİ VAR AŞI TOPLUMSAL İYİLEŞME GETİREBİLİR


 

Pandeminin daha başında ön görülür enerjilerden, ekim ve kasımda olacakları, bugünlerin geleceğini söylemiştim sizlere. Ve şu anda artık tam olarak bu zor sürecin içindeyiz. Bugün sizlere 21 Aralık öncesi bize etki eden Kasım sonu başlayan ve ayrıca 14 Aralık’ta açığa çıkan bazı enerjilerden bahsetmek istiyorum sizlere. Tedavi edici, iyileştirici, öğreten enerjilerden… İlk akla gelen sağlık konuları ve tabi sağlık bakanlığı, sağlık çalışanları ve sağlıkla ilgili herkes. Bu enerjiler varlıklarını sağlık alanları dışında iyileştirici, tedavi edici anlamda sosyal iyileştirme ve politika alanına da taşıyabilir. Toplumsal düzeyde şifalandırma konusunda rol oynayabilir.

 

Bu enerjiler açığa çıkarken tam da Çin’den gelen aşının sağlık görevlilerinden başlayarak uygulanmasının konuşulduğu zamanlardayız. Bu enerjiler spekülasyonları da beraberinde getirecekler. Kasım ayı sonunda açığa çıkan enerjilerle birlikte yaklaşık iki aylık bir süreci kapsayan küçültücü, daraltıcı ve ardından da iyileştirici enerjilerle çevriliyiz. Biz şu anda bu enerjilerin etkilerinin daha ilk 20 gününe gelmedik. Gerçekten Coronavirüs vakaları artmaya devam ediyor. Durum havaların git gide soğuması, mevsim hastalıklarının da yaşanmasıyla beraber önce sağlık sisteminin iyice karışarak zorlanacağını gösteriyor. Şimdi bunun üzerine de !4 Aralık itibariyle açığa çıkan yeni enerjilerde eklenince sağlık alanlarındaki zorlanmaların daha da arttığını ve maalesef önümüzdeki dönemde daha da artabileceğini gösteriyor bizlere. Aşıların gelmeye başlaması aşı dağıtımı sırasında yaşanabilir sorunlar ayrıca aşıyla ilgili çok büyük manipülasyonların yaşanabileceğini, sahtekârlıkların ortaya çıkacağı, karaborsasının oluşması ve en önemlisi belki de sahte aşıların yapılıp satılmaya çalışılabileceği bir dönem yaşayacağız. Aşı olmalı mı olmamalı mı tartışmaları artacak. Bu aşıları dünya sağlık örgütü de tam olarak onaylamış değil en az bir 6 ay sonra kendini gösterir deniliyor ama tabi acil bir şekilde de bir şeyler yapılması gerektiği için şu anda da bu tür denemelere başlanılmış durumda.

 

Şimdi çok dikkatli, olabildiğince aklı selim davranma zamanı. Her ne kadar bu durumlar stres yaratsa da aynı zamanda şifalanma iyileşme olabileceğini gösteren enerjiler bunlar. Bu noktada tabi bir de aşıyı gönderen Çinlilerin bu aşıyı olmamaları durumu var. Ama bu konuda yoğunlaşan enerjiler aşıların bir kısmının gerçekten işe yarayacağını işaret ediyor. Önümüzdeki aylarda bir kısım insanların hızla iyileşeceğini görebileceğiz. Salgının hızı biraz azalacak. Nisan’a kadar durum aşılarla zaman zaman kontrol altına alınabilse de salgının asıl hızla toparlanıp bizi rahat bırakacağı süreç haziran ayı sonu itibariyle gerçekleşebilecek. Haziran’dan sonra bu beladan kurtulacağız inancındayım.

 

Sağlıkla kalın. Sevgiler…  

Yorumlar