Kötüye Kullanım Bildir

Ana içeriğe atla

HANGİ TARİHLERDE DOĞACAK LİDERLER HANGİ GÖREVLER İÇİN TARİH SAHNESİNE NE ZAMAN ÇIKACAKLAR


 

Zaman göstericiler, zamanın yöneticileri, zamanın kodunu oluşturan güçler bir noktada buluştu güçlü bir ışık, güçlü enerjiler doğurdu ve bir dönem bitti yeni bir dönem başlıyor. Yeni dönemin ilk tohumları önümüzdeki iki yılda yavaş yavaş atılacak. Dünya da büyük bir teknolojik değişim girişim başlayacak. Bu büyük teknolojik gelişimle beraber insanlığın büyük bir yükseliş evresine tanıklık edeceğiz. Bu yükseliş enerjilerini okuduğumuz da sanal zekâlarla başlayacak uçan otomobiller ile devam edecek aynı zamanda uzay araçları gelişecek hızları, işlevsellikleri artacak. Bu gelişimin sonrasında 2024 yılının ağustos ayından itibaren bu ve benzeri teknolojik gelişmeler adeta çılgın bir hız kazanacak. Ve 2160-2170 yılları arasında yeni bir çağ başlayacak. Yani biz salgınla birlikte bir dönemi kapatıp “Yeni Dünya Düzeni”ne geçerken ortalama 140 yıl sonra başlayacak yeni bir çağın astrologların ifadesine göre Kova Çağı’nın girişinin ayak seslerini ön hazırlık dönemini yaşıyor olacağız. Biz 2021’e giriyoruz arada yaklaşık 140 yıllık bir süreç var. Biz şu ana bu 140 yıllık sürecin başlangıcındayız ama bu oldukça önemli bir başlangıç.

 

İŞTE O TERİHLER

Çünkü bu başlayan dönemin enerjisi bize ilk olarak önemli insanların doğacını ifade ediyor. Öncelikle geçmiş yüzyıllarda hangi liderler önemli insanlar tarih sayfasında belirmiş diye bakarsak, ben en çok bunu merak ettiğim için kuantum zamanda dolandığımda müthiş isimler beliriyor. İlk olarak girdiği hiçbir savaşı kaybetmeyen ve tüm düşmanlarını dize getiren Büyük Türk yani Emir Timur beliriyor. Öyle ki, Atatürk’ün “Ben Timur zamanında gelseydim onun yaptığı işleri başaramazdım. O benim zamanımda gelseydi yaptıklarımdan çok daha büyüklerini yapardı” sözü Emir Timur’un gelmiş geçmiş en büyük Türk Hükümdarlarından olduğunun da en açık delili. Kanuni Sultan Süleyman ve Atatürk gibi çok büyük çok özel insanlar bu dönemlerde dünyaya geliyor. Tabi bu büyük liderler doğru ortam ve destek sağlayacak yakınında olacak insanlarda bu dönemlerde doğuyor. İşte enerjileri okuduğumuzda bizim çağımızda bu çok özel insanların doğduğu dönem 21 Aralık itibarıyla başladı ve önümüzdeki nisan ayına kadar doğacak insanlar arasından çıkacak. Peki daha heyecan verici tarihler yok mu? Var tabi. Bulunduğumuz dönem içerisinde bazı tarihleri görüyorum ve bu tarihlerin enerjileri çok güzel. Şimdi o tarihleri sizlerle buradan paylaşmak istiyorum. En net görebildiğim tarihler, 21 Aralık, 24 Aralık, 21 Ocak, 30 Ocak, 14 ve 15 Şubat. Bu tarihlerde doğacak bebekler geleceğe ışık verecek cesur yürekler olarak tarih sayfasında görev alabilirler. Ve tabi onlara bu yolu açacak destek verecek isimlerde özellikle 21 Aralık itibariyle bu belirttiğim dönemlere yakın tarihlerde ve önümüzdeki yıllarda dünyaya gelecekler. Ve bu insanlar önemli görevler alırken bizlere ve çocuklarımıza belki de onların çocuklarına farklı değerleri öğretecekler. Daha önceki bir yazımda belirttiğim gibi 20-30-40’lı yaşlarda kendilerini ve görevlerini fark ederek ortaya çıkacak ve çok önemli işler yapacaklar.

 

BU İNSANLAR HANGİ GÖREVLER İÇİN GELECEKLER

Burada asıl dikkat çekmek istediğim husus enerjileri okuduğumda bu özel insanların gittikçe kötülüğe hizmet eden insanoğlunun iyileşmesini sağlama yönünde dünya barışını sağlayabilecek insanlar olması. Enerjiler bize teknolojik bir zekânın 2060’a kadar dünya üzerinde hâkimiyet kurabileceğini söylüyor. Bu da yine enerjilerden okuduğum üzere insanlığın önümüzdeki 20 yılda üretebilir olacağı sanal zekâları bir 20 yıl sonra başarıyla kullanmaya başlayabileceğini ve bir 20 yıl daha sonra ise bu sanal zekâların insanlığı yönlendiriyor belki de hayatı yöneterek kolaylaştırıyor olacağını yansıtıyor. Yani fiili mukaddim’e göre yani Allah tarafından her an bozulabilir yenisi yazılabilir yaşanası kader bu insanların dünya barışını sağlamaya, birlik duygusunu aşılamaya, beraberlik içinde takım ruhuyla hareket etmeyi öğretmeye yeni bilgi ve beceriler geliştirme yolunda insanlığın eğitilmesine bir nevi mutasyon geçirmesine hizmet edecekler.

 

Yorumlar