Kötüye Kullanım Bildir

Ana içeriğe atla

CHİP’LER GELİYOR


 

21 Aralık’tan itibaren açığa çıkacak ve yaklaşık 200 yıl boyunca etkisini her alanda gösterecek enerjiler, “Yeni Dünya Düzeni-Yeni Çağ” sürecinde bize neler yaşatacak hep birlikte göz atmaya devam edelim. Teknolojide gelinen son noktada siz artık doktora gitmek yerine mesela, gözünüzün retinasının fotoğrafını çekerek doktorunuza göndereceksiniz. Doktorunuz size dokunmadan uzaktan online olarak ne rahatsızlığınız olduğunu ve tedavisini söyleyecek. Bunların yıllardır üzerinde çalışıldı şimdi ortaya çıkacak sadece. Ve insan bedenine teknolojiyinin konulacağı enerjisi hâkim. Buna giyilebilir tenolojiyi de katabiliriz. Gözlükler, kulaklıklar üzerinden yenilikler gelirken asıl birçok kişinin korkusu olan chip’ler gelecek. Rusya’da Parkinson, Alzheimer hastaları için chip yerleştiriliyor. Ama önümüzdeki 2-3 yıl ve devamındaki süreçler enerjisel olarak bu konuyu çok konuşacağımızı fazlasıyla gündem olacağını gösteriyor. Yeni gelişmeler bunlarla bitmiyor tabii. Bu enerjilerin geldiği ilk 30 yıla bir geri dönüp baktığımızda ne görüyoruz biliyor musunuz? Yıl 1993 ve Türkiye’de internet ağı kuruldu. İlk kez internet kullanılmaya başlandı ve iletişimdeki sınırlar ortadan kalktı. Şimdi bu yeniliklerle gelen enerjiler konuşuyor 21 Aralık’tan itibaren yeniden ve bakalım bu kez neler değişecek. İnternete klavyenin tuşlarına dokunarak giriyorken belki sadece düşünerek ya da bir gözlük ya da chip aracılığıyla bilgisayara istediğimiz komutu veriyor ve her şeyi yaptırabiliyor olacağız.

 

SİBER SALDIRILAR ÜLKELERİN GÜVENLİKLERİNİ TEHDİT EDECEK

Gelelim güvenliğin nasıl sağlanacağına. Bu konu da oldukça önemli. Çünkü artık ülkeler arası saldırılar sadece fiziki savaşlar, silahlar, füzeler, bombalarla değil siber yani sanal alanda da olacak. 2021 itibariyle artık siber güvenlikten de bahsediyor olacağız. Dünya ülkelerinin fiziki plandaki güvenliklerinin yanı sıra artık siber güvenliklerini de geliştirerek bu tarz saldırılara karşı daha dikkatli olacakları bir döneme giriyoruz. Bu sene uluslararası alanda ses getirerek çok sayıda siber saldırı oluğunu duyabiliriz. Kişisel alandaki bilgi güvenliğiyle ilgili sorunlar da yaşanabilir.  

 

KASIRGALAR, HORTUMLAR GELECEK

Önümüzdeki 2021 senesi itibariyle gelecek 2-3 yıl içerisinde kasırgalar olacak. Hiç görülmediği kadar çok hortumlar görülebilir. Hava muhalefetiyle ilgili çok ciddi problemler yaşanabilir.  

 

DEPREMLER OLABİLİR

KURAKLIKLA MÜCADELE EDECEĞİZ

2021 yılının sert enerjilerle çevri olacağı aylar önümüzdeki yıl şubat, haziran ve aralık kayları olacak. 20 yıl öncesine bakarsak 1999 ve 2000’li yılların başında meydana çıkan sert enerjiler gibi şimdi de 2021 yılında devreye girecek enerjilerden kaynaklı yıl boyunca sert etkilerini görülebileceği sert olaylar yaşanabilir. 1999 depremini unutmayalım sert enerjilerin kesişimin de açığa çıkan bir durumdu. 2021 şubat, haziran ve aralık ayları başta olmak üzere enerjiler sert etkiler yaparak depremleri tetikleyebilir. 2000 yılındaki enerjilerle 2021 yılı enerjileri arasında benzer bir bağlantı var. Ayrıca ülkemiz kuralıkla mücadele verebilir. Suyla, tarımla ilgili problemler ortaya çıkabilir. Tarımda bir reform yapmaya ihtiyacımızın fazlasıyla olacağı bir döneme giriyoruz. Belli başlı tarım ürünlerini bulma zorlukları yaşanabilir. 

 

Yorumlar