Kötüye Kullanım Bildir

Ana içeriğe atla

21 ARALIK VE ÇOK GÜÇLÜ ENERJİLER AÇIĞA ÇIKIYOR; İLK HAFTASI BAKALIM NASIL GEÇECEK


 

“Yeni Dünya Düzeni-Yeni Çağ”a bu günden itibaren adım atacağımız ilk haftaya kısa bir bakış yapalım istedim.  600-700 yıl sonra yeniden gelen ve salı gününden başlayarak artık bizimle iyice etkileşimde olacak manyetik alanlarımızı etkilemeye başlayacak olan bu güçlü enerjiler bakalım ilk haftasında bize ne uyarılar neler yapmaya uygun enerjiler açığa çıkaracak bir göz atalım.

Bugün itibariyle artık çok önemli başlangıçların yaşanabileceği süreçlerde olacağız. Haftaya işlerimizin yanı sıra kişisel bakım,  giyim kuşam, ev ihtiyaçlarımız gibi alışverişler ile başlayabiliriz enerjisi var. Ardından bu haftayı kapsayacak tüm dünyada ülkemizde de görülebilecek sert enerjilerin etkisinde olabiliriz. Özellikle çarşamba günü ve perşembe akşam üstüne kadar ve bu haftanın geneline de yayılarak etkisi altına alacak enerjilerden ötürü sakinliğimizi korumaya özen göstermemiz gerekebilir. Hangi alanlarda sertlikler yaşanabilir diye düşündüğümüzde askeri olaylar, şiddet içeren durumlar, polislik olaylar yaşanabilir enerjisi hâkim olabilir. Bu enerjiler tahammülsüz sert mizaçlı insanları daha da zorlayabilir. Birden alevlenen konular ani tartışmalar olabilir. Ofis, ev ya da sokakta size ters tepkiler veren birileriyle aile bireyleri ya da tanımadığınız kişilerle, iş arkadaşlarınız veya muhatap olmak durumunda kaldığınız kişilerle ilgili bu tarz ani sertliklerle karşılaşabilirsiniz. Aman sakin olalım. Bu sert etkilere doğal afetler ihtimali de eklenebilir. Perşembe günü akşama doğru iş ilişkileri açısından olumlu geçer hissi veriyor. Bir de akşamına ikili ilişkiler için olumlu enerjiler var. Perşembe devamındaki günler alışveriş ederken almakta tereddüt ettiğiniz bir teknolojik cihaz varsa bilgisayar cep telefonu v.s. gibi almak için sorunsuz bir enerji veriyor. Yani bu hafta dikkatli olmamız gereken durumlar ve zamanlar kadar rahat olabileceğimiz sorunsuz geçecek zamanlarımızda olabilecek.   

Genele de baktığımızda bu sert enerjilerin etkisiyle dünyada askeri bir darbe bir yerde tekrar savaşın patlak vermesi, anarşik diyebileceğimiz olayların cereyan etmesi de söz konusu olabilir.

 

Yorumlar