Kötüye Kullanım Bildir

Ana içeriğe atla

UMUT VERİCİ İYİ HABERLER GETİRECEK ENERJİLER DE VAR


 

Çok ilginç bir dönemdeyiz. Şu günlerde gökyüzü hareketleri bize nasıl bir enerji veriyor? Enerjiler değiştikçe değişen durumları ben de size enerji okuması yaparak paylaşmaya çalışıyorum. Yine önemli enerji akımları var. Atlas Kuyruklu Yıldızı geliyor etkileri önemli ve dünya ekonomisin de neler olacak…

 

Corona Australis Takım Yıldızı üzerinde Satürn, Mars, Plüto ve Jüpiter kavuşumu Ay ile birleşimi 18 Mart’tan itibaren salgının çok daha yoğun bir hal almasına sebep oldu. O gün bugündür yoğunluğu bize zor günler yaşatırken hepimizi yenidünya düzenine alışmaya çalışmak zorunda bıraktı. İş yapış şekillerimiz ve eğitim online bir sürece geçti. Bu serecin Haziran’a kadar böyle devam edeceği enerjisi var. Virüs açısından enerjiler haziran sonrası rahatlama veriyor. Kasım ayı da bize biraz zor günler yaşatabilir. Zor geçecek nisan ayı sonrası 9 Mayıs Retrosu ile mayıs ayı da çok kolay geçmeyecek enerjisi yüklü. Fakat asıl ekonomik olarak çok zorlanacağımız bir dönem kapıda. Temmuz ayında özellikle siyasetçilerden önemli haberler duyabiliriz. 5-21 Haziran ve 5 Temmuz enerjisi çok baskın bir enerji.

 

SALGIN AFRİKA’YA DOĞRU GİDECEK

Dünya için sert bir dönem enerjisi olmakla beraber umut verici şeyler de var. Halk için bir müjde olarak nitelendirebileceğimiz Atlas Kuyruklu Yıldızı geliyor. Peki, bu ne demek? Atlas Kuyruklu Yıldızı’nın enerjisinin corona virüse, bize ülkemize, insanlığa, zengin ve fakir kesime, yöneticilere, şirketlere ve ekonomiye etkisi ne olacak? İnsanların iyileşebilme noktasında sağlık açısından enerjisi güzel, iyi haberler iyileşmeler getirebilir. Ama devlet ve yönetim kanadında, ülkelerin prens ve kraliyet aileleri kanadında önemli kayıplar olabilir enerjisi de veriyor. 31 Mayıs itibariyle önemli haberle duyacağız enerjisi var. Atlas Kuyruklu Yıldızı ve enerjisi halk adına iyi haberler getiren umut verici bir yıldız. Virüsün biraz daha kontrol altına alınması haberlerini duyabiliriz. Kuyruklu Yıldız Çinliler için önemli bir enerji demek. Ve bu enerji bize tüm dünyada Çinlilerle ile ilgili, etkileri çok daha ilginç bir hal alacak önemli sonuçların açığa çıkabileceği olayların enerjisini veriyor demek. Bu yıldız bir mermi hızı ve enerjisiyle geliyor. Önce Avrupa’yı etkileyecek özellikle salgın açısından ve Afrika’ya doğru gidecek. Yani salgın Atlas Kuyruklu Yıldızı’nın hareket enerjisiyle birlikte Afrika’ya doğru aşağıya doğru gidecek. Sembolü kedi olan Başak Takım Yıldızından geçeceği ön görülen Atlas Kuyruklu Yıldızı enerjisel olarak bir olasılığı da açığa çıkarabilir. Kedilerin bağışıklık sistemi corona virüsüne duyarlıdır. Kediler de bu rahatsızlık FİB Hastalığına sebebiyet verebiliyor. Kedilerdeki insana geçmeyen tür corona bağışıklığından faydalanabilir miyiz sorusunu bu dönemde daha fazla akıllara getirebilir. Kedinin bağışıklık sisteminin bu virüsle nasıl başa çıktığı üzerine çalışmalar yürütmek insanlık için bir çözüm yaratılabilir enerjisi veriyor.

 

ÇOK BÜYÜK BİR EKONOMİK DURGUNLUK YANİ RESESYON GÜNLERİ ENERJİSİ VAR

2020 yılını bir reset yılı olarak görmemiz gerektiği gerçeğini artık kabul etmeliyiz. Ve ekonomi… Şu an 1929 yılı ekonomik buhranının kardeşi geldi diyebiliriz dünya aynı enerjiyle kavuşum yaşıyor. 1929 Dünya Ekonomik Bunalımı veya Büyük Buhran, 1929'da başladı ve 1930'lu yıllar boyunca devam etmişti. Buhran, Kuzey Amerika ve Avrupa'yı merkez almasına rağmen, dünyanın geri kalanında da yıkıcı etkiler yaratmıştı. Virüs ve enerjisi, eğer enerjiler de bir değişiklik olmazsa 6 aya en geç 2021 yılı ocak ayına kadar kontrol altına alınabilecek enerjisi veriyor. Ama 21 Ekim’den itibaren ikinci bir salgın yapabilir enerjisi de veriyor buna dikkat edilmesi gerek diyebilirim.  Çok büyük bir ekonomik durgunluk yani Resesyon günleri, ülkemizi de etkisi altına alabilecek olma ihtimali yüksek enflasyon günleri ardından ekonomik durgunluk yaşanabilir enerjisi var. Atlas Kuyruklu Yıldızı enerjisiyle ekonomik durgunluk süreci gelebilir, çok güçlü kişiler veya çok büyük şirketler, ekonomik karteller yok olabilir. Yani önümüzdeki süreçte çok zorlanan global markalar olabilir, bitiş süreçleri de tabi ki devletlere etki edebilir. Bütün dünyayı etkilemesi muhtemel bu ekonomik krizin başlangıç noktası olarak 5-21 Haziran ve 5 Temmuz süreçlerindeki enerjiyi söyleyebiliriz.  Bu etki 2021 Nisan’ından itibaren eski düzene oturmaya başlayabileceği enerjisini veriyor.   

 

ÜLKEMİZDE GENÇLERİ, 40-50 YAŞ GURUBUNU ETKİLEYEBİLECEĞİ DÖNEMLERDEN GEÇİYORUZ

Virüsün ve enerjisinin Türkiye’deki etkisine bakacak olursak… Türkiye’de 10 Nisan itibariyle ölümle sonuçlanan vaka sayısı artabilir ama aynı şekilde iyileşmelerin de daha çok olacağı enerjisi var. Ülkemizde çok ciddi oranda iyileşmeler olabilecek. Ne yazık ki karşımızda tüm dünyayı etkisi altına alan bir salgın var ve enerjisi bizi de bu oranlarda etkiliyor maalesef.  Böyle bir salgın Amerika’da nisan ve mayıs da çok büyük ölümler olabileceği enerjisiyle birlikte milyon hasta 100 bin ile telaffuz edilebilecek ölüm yapabilir.  1918, 1957, 1969, 1970-71 salgınları kadar güçlü bir salgın enerjisiyle karşı karşıyayız. Gençler ve orta yaşlılar lütfen evde kalın. Terazi Dolunay’ı da gençleri çok etkileyecek. Gençlerin çok dikkat etmesi evde kal uyarılarını dikkate alması gerekiyor. Bu süreçte genç ve orta yaş ölümlerinde artış duyabiliriz. 10 Nisan sonrasında gençlerde daha fazla ölümler görülebilir. Ülkemizde gençleri, 40-50 yaş gurubunu etkileyebileceği dönemlerden geçiyoruz. Virüs 11 Haziran döngüsü enerjisine girmeden bizde de rahatlama hissi verebilecek döneme girmeyecek enerjisi veriyor. Temmuz, ağustos, eylül’ün üçüncü haftasına kadar sakin bir enerji rahatlama enerjisi gelebilecek. Ondan sonra 2021’in 11 Ocak’ından itibaren düzelme nisan ayına kadar da tüm yaralarımızı sarma dönemini yaşayacağız. Her şey inşallah 2021’in ikinci yarısıyla birlikte güzelleşmeye başlayacak.

 

PEK ÇOK ÜLKEDE GIDA STOKU SORUNU OLACAK YOKLUK OLACAK

Kısacası bu Atlas Kuyruklu Yıldızı bize halkın özgürleşeceğini sömürülerin bunu yapanların yok olmasıyla birlikte büyük ölçülerde son bulabileceğini anlatan bir enerji veriyor. Bu büyük resmin gerçekleşmesi ise bir yılı bulabilir. Bu süreçte dünya üzerinde pek çok ülkede gıda stoku sorunu olacak yokluk olacak ve bunun üzerine ülkelerin yöneticileri iktidarları değişecek demektir. Bizde ülkece ilerleyen zamanlarda kıtlık ve gıda anlamında sıkıntı yaşamamız için çok fazla tüketim yapmamalıyız. Biraz daha dikkatli tüketime gitmeliyiz. Bu sert etkiler kapsamında virüs şimdi Rusya’ya vurmaya başladığının enerjisini veriyor. İkinci olarak Amerika nisan ve mayıs da çok zorlu bir sınav verecek özellikle New York devamında Boston, Philadelphia, Washington, Chicago’da etkilenebilir ama 9 Mayıs’tan sonra bu vurduğu yerlerin değişeceğinin enerjisini de veriyor. Önümüzdeki dönemde birçok ülke Avrupa Birliği’nden çıkabilir hatta AB dağılabilir enerjisi hissediliyor. Devletlerin yeterince güçlü olmadığı ülkelerde kargaşa olabileceği enerjisi var ancak bizim ülkemiz için böyle bir enerji hissedilmiyor. Biz de daha çok evimize kendi içimize kapanacağız daha iyi geçireceğiz bu dönemleri enerjisi veriyor. Rahat olun lütfen. Bizim için de gıda stoklarımız önemli daha dikkat edilmesi gerekecek ve cebimizdeki paramıza dikkat etmemiz çok dikkatli harcama yapmamız gerekecek. Bunların söylememin sebebi bu sürecin uzun süreceği enerjisi…

 

BU DÖNEMDE BAZIM DOĞUM YILLARI DAHA HASSASİYET DEMEK

948-49, 1953-54, 1964-65, 1973-74 ile 1977……… arası doğumlular bu dönemde hassas olanlar. Bu virüs ve enerjisi sizi etkiler anlamında değil; ama bu bir yıllık süreci daha duyarlı daha hassas geçirecekler enerjisi hissediliyor demek. Bu virüsün altında Plüto var. Umudunuzu kaybetmeyin sonunda dünya daha güzel olacak güneş daha güzel parlayacak. 2020 bizim için çok önemli yenidünya düzenine geçiş yılı. Sert öğretilerin olduğu bir geçiş dönemindeyiz. Sistem adapte olanı sever. Kim olduğumuzu sorgulayarak içimize dönmemiz gereken bir dönem. Yeni düzene alışamazsak yeniden bir düzenleyici gelir. Ve er ya da geç yeni düzene adapte olabilen düzene uyum sağlayabilen var olur.

 

Yorumlar