Kötüye Kullanım Bildir

Ana içeriğe atla

İŞTE ALTIN ÇAĞIN AYAK SESLERİ


 

Nisan ayı etkileri 31 Mart itibariyle başladı demiştik. Evet, nisan ayı çok güçlü enerjilerle geliyor. Çok dikkat etmemiz gereken bir aydayız. Salgın maalesef devam edecek. Evren ve gezegenler dünyayı etkisi altına alan son derece baskın, sınav, ceza ve büyük değişimler enerjisi veriyor. Ekonomiyi ve sistemleri değiştirecek bir enerji bu. Dünya üzerindeki büyük değişim süreci başladı ve bu süreci gelecek 18 yıl boyunca dibine kadar yaşıyor olacağız.

31 Mart itibariyle virüs ve enerjisi ilk olarak Kuzey Amerika’yı sonra Orta Avrupa’yı ondan sonra da bizleri vurmaya devam edecek görünüyor. Evet, biz bu enerjilerin etkisine daha yavaş ve daha az etkili girdik. Fakat sorunumuz şu ki bu duruma yeterince doğru müdahale edemezsek Dünyanın üzerinde hissedilmeye başlayan nisan ayı enerjisini okuduğumda çok sert geçeceğini Türkiye’nin de enerjisi bizler önlemleri sıkı tutmazsak uyarılara göre hareket etmezsek bu sert enerjilerden ciddi hasar alabileceğimizi gösteriyor.

9 MAYIS’A KADAR İŞİMİZ ZOR, 11-21 HAZİRAN DÖNEMİ ÖNEMLİ

Nisan ayı sert ve gergin geçecek. 9 Mayıs Venüs Retrosu ardından 5 Haziran, 21 Haziran ve 5 Temmuz tutulmalarıyla beraber durum farklılaşmaya başlayacak. Bu bize 9 Mayıs’a kadar işimizin çok zor olduğu enerjisini veriyor. 9-17 Nisan civarı oluşacak enerjiler bize belli ilaçların bulunacağını ve bu ilaçlar sayesinde virüse karşı dirençlerin oluşmasına yardımcı olunabilecek durumların belirebileceğini vermekte. O zaman biz bu virüsten nasıl kurtulacağız? Mutasyona uğrayacak insana bulaşıcılığı da 11-21 Haziran tarihleri arasında azalacak ve biz ondan sonra kurtulabileceğiz. Bu salgın ırkları yok edecek güçte bir enerji vermiyor, bu virüs ve onun enerjisi ağır bir döngü yaşanacak enerjisi veriyor.

O zaman bu ay hangi günler bu ağır enerjiyi daha da güçlü yaşayacak dünya derseniz; 1-5-9-13-16-18-24 ve 26 Nisan tarihlerine dikkat çekmek isterim.  Peki, ne enerjisi veriyor derseniz de patlama, saldırı, deprem, acı enerjisi veriyor derim. Bizde daha az etkili olacak ama ABD’ye çok büyük etki yapabilir.  Söylemeye dili varmıyor insanın ama Amerika bu süreci umarım en düşük kayıpla atlatır ama işleri çok zor görünüyor Allah yardımcıları olsun. Tüm bu enerjiler ağırlıklı olarak Amerika’nın üzerinde toplanıyor. Amerika’daki dostlar lütfen evlerinizden özellikle bu ay çıkmayın. 9 Nisan’da en sert dolunay etkisi hissedilecek. Halk olarak bu dönemde gerçekten sokağa çıkmamalıyız.

PEK ÇOK ÜLKE DEVALÜASYON YAŞAYABİLİR

14-16-19 Nisan hem virüs salgını hem diğer enerjilerin etkileriyle kısacası nisan ayı çok zorlayıcı bir enerjiyle geçebilir. Mayıs ayı daha iyi geçecek gibi bir enerji verse de. Haziran ayı tüm dünyada ekonomik buhranların başlayabileceği ay enerjisi veriyor. Pek çok ülke para devalüasyonu yaşayabilir. Ne zaman derseniz… 5-21 Haziran ve 5 Temmuz dönemi bu enerjiyi yoğun olarak veriyor. Dünya üzerindeki pek çok hükümetleri düşürebilir. Gerçekçi olmalı bu sürecin hemen bitmeyeceğini anlamalı, sakin ve bilinçli bir mücadele sergilemeliyiz.  Milletçe birbirimize en çok ihtiyacımız olan dönemdeyiz. Hoş görülü ve birbirine kenetlenmiş bir toplumda aşılamayacak engel yoktur. 9 Eylül’den 23 Ekim’e kadar çok sert etkiler pek çok firmanın ve devletin büyük yıkımlar yaşacağı enerjisini veriyor. 2020’nin böyle geçeceğini kabullenip buna adapte olmalıyız ki bu süreci atlatabilelim.

BİR DİJİTAL PARA BULACAKLAR, BİTCOİN DE SIFIRLANACAK VE TÜM DÜNYA BU DİJİTAL PARAYI KULLANMAYA BAŞLAYACAK

Tüm nisan ayı çok riskli 9 Mayıs’a kadar olan dönemi çok ciddiye almamız gerekiyor. Yaşanacaklar yaşanacak inancınıza sığının maneviyata sığının manevi olarak güçlü tutuk kendinizi ki enerjiniz güçlensin. Sistem enerjisi bize çok net dünyaya bir reset atmakta olduğunu bunu kimsenin hiçbir gücün engelleyemeyeceğini söylüyor. Ve işte reset atmak budur. Bu yaşadıklarımız da bence kadere inanacaksın diyor. Biz bu gezegene fazla zarar verdik ve bu gezegende ilahi bir güçle bize ders vermek istiyor. Bunu artık zannedersem kimse görmezden gelemez. Paranızı çar çur etmeyin ve insanların bu süreçte sizi kandırmasına izin vermeyin. 9 Eylül’den 23 Ekim’e kadar da çok sert geçecek. İnsanlar bitcoin’den para kazanmaya çalışıyor. Bir süre sonra ortada Bitcoin diye bir şey bile kalmayabilir. Muhtemelen birileri bir dijital para bulacaklar, bitcoin de sıfırlanacak ve tüm dünya bu dijital parayı kullanmaya başlayacak. Artık eski rutinimize dönmek çok zor. İşte altın çağın ayak sesleri. Bu durum kapitalizme ve sınırlara darbe vuracak gibi görünüyor.  Her gün savaş haberleri vardı, İşte ilahi güç. Şimdi herkes kendi derdinde can derdine düştü.

YENİDÜNYA DÜZENİ 2023 HATTA 2026’DA BAŞLAYACAK; BU SALGINDAN, 2021 OCAK’TAN SONRA KURTULMAYA BAŞLAYACAĞIZ

Yenidünya düzenine geçiyoruz. 2023 hatta 2026’da yeni düzen başlayacak ve devam edecek. Şu an için ne kadar olumsuz ve mutsuz görünse de her şey düzelecek. Hayallerimizi sadece 2020 sonrasına saklayalım. Bu salgından hissedilen enerjiye göre 2021 Ocak’tan sonra kurtulmaya başlayacağız inşallah. Çok konuştuk biraz susup düşünme zamanı. Mana alemine uyanma zamanı. Mertebemizin yükselmesi için içimize döndüğümüz aslında hayata daha derin bakmamız gereken vakit. 2021’in ikinci yarısı çok güzel olacak inşallah. Ama şimdi biraz mola zamanı hep beraber çok yorulmuştuk öyle değil mi? Sevgili dostlar çok zor gibi görünse de mutluluğu huzuru dışarıda aramayın. Sadece içimize bakmamız yeterli. Şunu unutmayalım ki immül sistemi ne kadar iyi ve mutlu hissedersek bağışıklık sistemimizin gücü o kadar yükseliyor. Karamsarlığa ve umutsuzluğa düştüğümüzde de maalesef ki düşüyor. Lütfen içinizdeki mutluluğu bulun ve yaşatın ki bağışıklık sistemimiz en güçlü seviyede kalsın.  Evde kalın, evde hayat var, sağlıkla kalın. Hoşça kalın.

Yorumlar