Kötüye Kullanım Bildir

Ana içeriğe atla

TÜRKİYE CORONAVİRÜSÜ EN AZ ETKİYLE ATLATACAK


 “Efendi ve Aşim Köprü ve Ötesi” kitabının yazarı Neslihan Akbaydar’dan Corona virüsünün etkileri hakkında inanılmaz bilgileri bu yazıda...

 

CORONA, 24 MART’TA HIZLA DÜŞÜŞE GEÇECEK, 2021’İN OCAK AYINDA SON KÜÇÜK BİR VURUŞ YAPARAK TAMAMEN AZALACAK

Dünyada yer alan görünmeyen enerjilere ve güçlerine inanmaya, onlara merak sararak araştırmaya başlayalı 16 yıl oldu. İlk olarak diğer varlıklardı ilgi alanım. Bize zarar veren değişik enerjilerdeki varlık türleri ve onları istekleri doğrultusunda kullandıklarını böylece her istediklerini elde edebileceklerini sanan, kötü, bir o kadar cahil insanlardı odak noktam. Ve yıllar süren araştırmalar bana Efendi ve Aşim Köprü ve ötesi “Mührün Sırrı” adlı fantastik romanımı yazdırdı. Derken zaman içinde farkına vararak ilerlettiğim enerji okumalarım, kişilerde bir farkındalık elde etme sürecine dönüştü. Enerji okumada ve insan hikayelerinde gezinebilme kabiliyetim beni buna en yakın bilim dalı olan Astroloji’ye de amatörce bir merak duymaya yöneltti. Kendimi size kısaca anlattığıma göre artık zamanda enerji durumunu, dünyaya 33 ila 38 yılda bir gelen bir döngüye girdiğimizi, yaratacağı etkileri, bu döneme hazırlanma sürecini ve korkmadan nasıl ileri görüşlü yaşayabileceğimizi anlatmaya çalışacağım.

 

SÖYLENENLER VE DAHA FAZLASI YAŞANMAYA BAŞLADI BİLE

Astrologlar 2019’un aralık ayı itibariyle 2020 yılını yorumlarken her biri ağız birliği etmiş gibi şu söylemdeydi: “Bu sene dünyayı çok önemli gelişmeler bekliyor. Çünkü Jüpiter, Satürn ve Pluto kavuşumları var. Bu da müthiş bir ekonomik daralma demek. 2020 büyük şirketlerin iflasını verdiği, süper güçlerin zora girdiği bir yıl olacak. Çin, Amerika, Rusya çok gergin bu sene. Ortalık son derece vahşi olaylara sahne olurken dünya çok gergin olacak.” İşte söylenenler ve daha fazlası yaşanmaya başladı bile. 2020 Ocak ayı İran-ABD dalaşmasıyla başladı, onun üzerine deprem, ekonomik kriz, Şubat’ta İdlip olayları ve resmen savaş çıktı. Türkiye-Suriye çatışması yaşadık. Askerlerimizi şehit verdik yürekler daha da yara aldı. Hepsini saygıyla yaad ediyoruz. Ardından Rusya ile Arabistan’ın yaşadığı petrol dalaşması yüzünden şu anki duruma bakın. Yani dünya çok ciddi bir buhrana ekonomik krize doğru gidiyor. Ve hepsini ezip geçen dünyayı bir anda korkuya salan Corona virüs salgını.

 

ASLINA BAKARSANIZ BUNLAR DAHA İLERDE OLACAKLARIN AYAK SESLERİ AMA SAKİN OLUN, HEPSİNİ ATLATACAĞIZ

Peki ne olacak? Aslına bakarsanız bunlar daha ilerde olacakların ayak sesleri. Ama sakin olun, hepsini atlatacağız. Türkiye’nin doğum haritasına bakıldığında 28 Ekim 1923 de akşam saat 20.30 civarında meclisin kuruluşu itibariyle ve Atatürk’ün hafızalarımızdan hiç silinmeyen “Efendiler, yarın Cumhuriyeti ilan edeceğiz.” sözleriyle birlikte doğan Akrep burcu olan Türkiye’de Corona virüsü çok ciddi bir salgına sebebiyet vermeyecek. Astrologlar Başak Dolunay’ı zararlı bir pozisyonda değil diyor ancak 9 Mart-10 Nisan aralığı virüsün pik yaptığı döneme denk geliyor. Ayrıca bu dolunay bilinç altı temizliği yaratarak herkesi korkularıyla yüzleştirdi. Bunu yaşayanlar ve önümüzdeki günler devam senaryosu ile yaşayacak olanlar var. Bu dönemde herkes değişik şekilde kimi sorgulayarak, kimi kişi kayıplar yaşayarak, kimi panik atakla vs. bu korkularıyla yüzleşerek arınacak. Corona virüsünün etkisinin en az hissedildiği ülkelerden biri ise Türkiye olacak. Ama Hindistan, İtalya, çin, İran ve diğer Avrupa ülkeleri çok ciddi şekilde bu salgını yaşayacak. Bulgaristan’da Yunanistan’da sayı çok daha fazla olacak. Rusya’da da öyle. Bu dönemde Türkiye için birinci kural panik olmamak. İkinci kural söylenenlere uyarak kişisel hijyenin çok ciddi bir şekilde uygulanması.  

 

BU VİRÜS 24 MART’TA HIZLA DÜŞÜŞE GEÇECEK, 2021’İN OCAK AYINDA SON KÜÇÜK BİR VURUŞ YAPARAK TAMAMEN AZALACAK

Genel olarak bakıldığında şu an dünyada hiçbir şey yolunda gitmiyor. Bu ne kadar sürecek derseniz. Bu virüs tüm dünyada önümüzdeki günlerde maksimum seviyede yaşanacak ama ilk düşüşe geçme süreci 24 Mart itibariyle olacak. 10 Nisan’dan sonra daha da hızla düşüşe geçecek. Enerjiler ocak ayında Coronavirüsün son vuruşunu o zaman yapacak olma olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor ve ondan sonra biraz rahatlanacak. 2020’nin sonunda 2021’in ocak ayında bir vuruş yapacak ve ardından azalmaya başlayacak. 24 Mart’tan sonra Temmuz’a kadar bütün dünyada fiber saldırılar, elektronik problemler, elektrik kesintileri, uçak sorunları yaşanacak, birçok firma iflas edecek, çok büyük bir ekonomik daralma yaşanacak ve suikastler olabilir. Eğer bilinçli, sağ duyulu ve ön görülü davranmazsak korku ve gerginlik hâkim olacak. Coronavirüs 2021’in ocak ayından sonra artık daha az yayılan daha az bulaşıcı ama daha ağır geçirilecek bir hastalığa dönüşecek. Tıpkı önce bilinmezliğini koruyan ve sonra zamanla hepimizin geçirdiği grip türü hastalıklar gibi. Bir kere daha hatırlatmakta fayda var; burada en önemli formül sakin olmak ve söylendiği gibi kişisel hijyenimize dikkat etmek. Peki, bugün yaşanan Coronavirüs ile birlikte enerjiler bize ne hatırlatıyor? Bize yeniden sınırları hatırlatıyor. Yani çok yaklaşmayın, sarılmayın, öpüşmeyin kendi kişisel sınırlarınızı koruyun mesajı veriyor. Sakin olmalıyız. Bizim toplumumuz temizdir. Biz kendi hijyenimize özen gösterip soğukkanlı olalım. Ve bir de korunma yöntemlerinde ultraviyole ışığı ciddi bir dezenfektan bunu da unutmayalım.

 

 

ŞİMAL YILDIZI HASTALIĞI OLAN BU VİRÜS ASLINDA EN KÖTÜNÜN İYİSİ

Astrologlara kulak verdiğimizde 11 Kasım’da Merkür geçişi gerçekleşecek diyorlar. Korku ve problem yaratıyor. Ekonomide karışıklık yaratıyor. Ve üzerine Şimal Yıldızı hastalığı olan bu virüs de aslında en kötünün iyisi. Ama bireysel olarak Türkiye’ye verdiği zarar Türkiye’nin doğum haritası sebebiyle diğer ülkelere göre düşük olacak. Yine Türkiye’nin doğum haritası diyor ki biz Türkler bunlara dayanıklıyız. Son yıllarda yaşananlara bakarsak insanların yanında bombalar patladı, insanlar enkaz altında kaldılar özellikle de son bir yıldan beri yaşananlardan sonra bu Coronavirüs bizim için biraz hafif kalır diye bakmalıyız öyle değil mi? Yine astrologların dediği gibi Akrep sembolikleri bizi adeta şerbetlemiş durumda. Yani bu şu demek; paniğe kapılmadan sakince bu dönemi atlatacağız. Yeter ki sakin olmamız gerektiği bilincinden uzaklaşmayalım. Bir de Sosyal Medya ve Whatsapp guruplarında insanlara korku salarak galeyana getirmek isteyen ayaklandırmaya çalışan insanlar var. Lütfen bu tarz paylaşımlarımıza özen gösterelim.

 

 

D VİTAMİNİ DEPOLAYIN VE BOL BOL KURU ÜZÜM YİYİN

Şu anda var olan Satürn, Pluto, Oğlak bağlarına derin karanlık Hades diyor Astrologlar. Bu birleşimin en bariz özelliği de enerjiyi emmesi. Bu da tüm insanlarda yüksek oranda D vitamini eksilmesi yapıyor. Bu da birçok şeyle birlikte yorgunluk, enerji düşmesi ve moral bozukluğu hissine yol açıyor. O zaman lütfen bir D vitamini oranımıza baktıralım, ne kadar düştüğünü görelim. Ve lütfen doktora danışarak eğer düşükse gerekli oranda D vitamini depolayalım. Bu olaya böyle bakmalıyız. Havaların ısınması İmmün yani bağışıklık sistemimizi güçlü kılacağı için bu bizim şansımız olacak. Bir de Satürn, Pluto, Mars döngüsü de olduğu bir dönemdeyiz ve yine insanlarda aynı sorunları yaratır; D vitaminini ve enerjiyi hızla emer ve düşürür. Bu dönemde D vitamini ve C vitamini depolayın ve bol bol çekirdekli ya da çekirdeksiz çok fark etmez kuru üzüm yiyin.

 

SATÜRN, PLUTO, JÜPİTER EN SON BU KONUMA GELDİĞİNDE VEBA SALGINI ÇIKTI

33 yılda bir ya da 38 yılda bir vuran Satürn döngüsü var. 2023, 2025, 2027… Astroloji bize Satürn, Pluto, Jüpiter en son bu konuma geldiğinde Orta çağ Avrupa’sında Veba salgını çıktı diyor. Şimdi biz bunları modern teknoloji, bilgi, öngörü sayesinde hafif atlatıyoruz. 2000’li yüzyılının vebası Sars, Mers ve Corona. Sars ve Mers Türkiye’de gündeme oturmadı ama Corona dünyada salgın hastalık alarmı yarattı. Bu gurup hastalıklar hayvandan insana bulaşan hastalıklar. Yani yediğimize içtiğimize çok dikkat etmeliyiz. Bu virüsler mutasyona uğrayarak yıllar sonra yeniden dönüş yapacak ama bu yeni bir şey değil, dünya var olduğundan beri var olan bir döngü bu adeta.

 

SATÜRN PLUTO BULUŞMASI DÜNYA ÜZERİNDEKİ TÜM İNSANLARA SESLENİYOR

Peki sonuç olarak bakarsak Satürn Pluto buluşması bize ne anlatıyor ve bir yandan da bu durumu bir şekilde fırsat bilenler tüm dünyayı kaosa sürükleyenler ne yapmak istiyor. Öncelikle Satürn Pluto buluşması bize savaşmayı bırakın, insan olun insan gibi yaşayın diyor. Bu kavuşma dünya üzerindeki tüm insanlara sesleniyor. Bunlar insanlığın bilinçlenmesi için tek vücut halinde hareket etmesi için gerekli olan uyarılardır. Tüm dünyayı kaosa sürükleyenlerin ne yapmak istediğine gelirsek; Corona virüs tabi ki tehlikeli bir virüs ve dünyada bir tür grip çeşidi olan influenza virüsü haricinde bu kadar hızla yayılan bir virüs ancak bu kadar panik yapmamıza sebep olabilirdi. Ama Amerika menşeli medya gurupları bu işi bu kadar abarttı ve ön plana çıkardı ki tabi bunun sonucunda da çin ekonomisi bitti. Uzun sözün kısası tabi ki bu yaşadığımız durum da bitecek. Bu virüs de mutasyona uğrayarak tekrar karşımıza çıkacak. Ama artık bunlara, geçmişten bugüne bunca yorgunluk ve vahşet atlatmış etrafına karşı sınırlarını koyabilen bir Türkiye olarak her daim soğukkanlılığımızı koruyarak hazırlıklı olmalıyız. Doğum haritası Akrep olan Türkiye’nin şerbetlenmiş olduğunu unutmayarak.  

 


 

Yorumlar