Kötüye Kullanım Bildir

Ana içeriğe atla

SİZE GÜZEL HABERLERİM VAR


Ne durumdayız? Moraller bozuk, hepimiz evdeyiz, bir kısmımız işe gitmek zorunda, kendimizi korumaya çalışıyor dediğinizi duyabiliyorum. Ama enerjimizi ne kadar yüksek tutabilir ve çevremize bunu yansıtabilirsek bugünün enerjisiyle daha güzel daha sağlıklı bir gelecek inşa edebiliriz. Türkiye’nin enerjisi ve doğum haritası bu salgının bizi teğet geçeceğini gösteriyor. Yapmamız gereken sadece önlemleri sıkı tutup geleceğe umutla bakmak.  

 

GEZEGENLER CORONA TAKIMYILDIZININ ÜZERİNDE BİRLEŞİYOR VE CORONA VİRÜSÜ ORTAYA ÇIKIYOR. ASTROLOJİ BU KADAR GÜÇLÜ BİR ANLATIMLA BİZE SESLENİYOR

Evet, başta büyük bir ilgiyle takip ettiğim Oğuzhan Ceyhan olmak üzere astrologlar Türkiye’nin doğum haritasının kuvvetli olduğunu ancak geçtiğimiz Kasım’dan itibaren Zuben Elschemali yıldızının etkisiyle beraber sert bir döneme girdiğimizi vurgulamışlardı.  Astrolojinin altındaki bilinç dışı matematiği ve psiko estetik yapıyı pek çoğumuz bilmediğimizden “böyle şey mi olur nedir bu anlatılanlar” diyerek tepki verebiliyoruz. Bu çok normal çünkü astroloji deyince insanların aklına basit anlamıyla bir tür falcılık, boğa burcunda aşk var mı, kova burcunda para iş var mı, aslan burcunda çocuk var mı geliyor. İnsan elbette bilmediği bir şeye farklı bir gözle bakabilir ama astrologların bugün yaptığı karmik ve spritüel astroloji pek çok şeyi öngörüyor. Gezegenler Corona takımyıldızının üzerinde birleşiyor ve corona virüsü ortaya çıkıyor. Astroloji bu kadar güçlü bir anlatımla bize sesleniyor. Astrolojiye göre birçoğumuz böyle bir birleşimi hayatlarımız boyunca bir daha yaşamayacağız. Çünkü 33 bazen 38 yılda bir geliyor. Satürn Jüpiter Pluto ve üzerine Mars ve bir de 18’in de ay bu 5’li konbinasyon 370 yılda bir oluyor. Şimdi Türkiye’nin enerjisi bize sakin olun ve yaşlılarınızı, güçsüzlerinizi çok iyi koruyun mesajı veriyor. Zaman olarak ne gösteriyor derseniz; bu enerji 30 Mart’tan itibaren ülke genelini etkisi altına alarak 9 Nisan’a kadar aktif olacak diyor. Korumak ve korunmak zorundayız. Bu salgın 11 Haziran’a kadar etken olacak. Temmuz ayından itibaren nefes almaya başlarız.

 

YENİ TEDAVİ YÖNTEMLERİ KAPIDA

Gelelim güzel kısımlara… Ülkemizde yaydığı enerji bize ne diyor biraz açarsak. 24 Mart’ta güzel bir yeni ay var ve 9 Nisan’daki süper dolunayla beraber güzel anlamları var. Yani bu süreçten aldığım enerji her şeyden önce bize yeni tedavi yöntemleri geleceğini söylüyor. Çözümü muhtemelen Çinliler bulacak ve 9 Nisan itibariyle daha net bir şeyler açıklamaya başlayacaklar. İlacın bulunmasıyla ilgili süreç muhtemelen 21 Haziran’a kadar sürecek. Virüsün ülkemizdeki en üst seviyedeki etkisi 31 Mart’a kadar sürebilir. 25 Nisan’da da etkisi tüm dünyada ciddi olarak gerileyecek. 12 Mayıs itibariyle daha da rahatlayacağız. 10-11 Haziran’dan itibaren ise bir sakinlik ortamı geliyor ama Ağustos ayına kadar ara ara adını duyabiliriz. Hayvanlara ve çocuklara zarar vermediğini görmeye de devam edeceğiz.

 

RUH İKİZİNİZLE KARŞILAŞABİLİRSİNİZ

Hayat her şeye rağmen devam ediyor ve bize hoş sürprizlerde hazırlıyor. Bazı kişiler için yeni ve güzel karşılaşmalar olabilir. Yarım kalmış ilişkiler eski sevgililer karşınıza çıkabilir ya da ruh ikizinizle karşılaşabilirsiniz. Önümüzdeki dönemde bu enerjiler de görünüyor. Daha önceden haksızlığa uğrayanların haklarını geri alabilmesi söz konusu olabilecek. Bazı insanlar kardeşleriyle ilgili anlaşmazlıklar yaşayabilir. Yapılacak anlaşmalarda gecikmeler, ertelemeler görülebilir. Bazı insanların sakladığı gizli ilişkiler ortaya çıkabilir.

 

TÜM DÜNYAYI ZORUNLU DÖNÜŞÜMLER BEKLİYOR

13 Mayıs-25 Haziran arası Venüs retrosunda değişen duygular, insanların kendilerini sorgulamaları, ticaret ve para kazanma noktasında duraklamalar olabilir. İnsanlar daha çok iletişim cihazları üzerinden görüşmeler yapacak. Tüm dünyayı zorunlu dönüşümler bekliyor. Türkiye’de de eğitim sistemi değişebilir. Bu süreçte çok önemli kararlar, sözleşme, evlilik, anlaşmalar yapılmamalı. Finansal olarak altın ve parada değer kaybı olabilir. Yatırımlara akrabalarla olan ilişkilerimize dikkat etmeliyiz. Gizli düşmanlık, aldatmalar, hırsızlıklara şu dönem daha fazla dikkat etmeliyiz. Yaz boyunca ise geçmişten gelen, yarım kalan işlerimiz olabilir. Bunlarla yüzleşme ve sonuçlanmalar ile karşılaşabiliriz. 3 Nisan -13 Mayıs basın iletişim ve medya ile ilgili olayların yaşanacağı etkin bir dönem.

 

DOĞA OLAYLARI YAŞANABİLİR, DÜNYADA HÜKÜMETLER DÜŞEBİLİR ÜLKEMİZDE DE SİYASET ALEVLENECEK

Şu anda ekonomik olarak hiçbir araca güvenmeyin. Evrenin ve Türkiye’nin enerjisine baktığımızda 24 Mart’tan itibaren Satürn Kova’ya girecek ama temmuzda geri dönüyor. Yani başka şeyler de olacak. “Her şer de bir hayır vardır” sözünü hiç unutmayalım ve bu dönüşümü böyle algılayalım lütfen. 24-26 Nisan özellikle nisan ayında orta derecede endişe etmeyin lütfen, korkutucu olmayan depremler gerçekleşecek. 5 Haziran, 21 Haziran, 5 Temmuz doğa olaylarının yaşanacağı enerjisini veriyor. 26 Nisan dünya için önemli bir tarih olacak. Dünyada hükümetler düşebilir ülkemizde de siyaset alevlenecek. 9 Mayıs’tan itibaren Türkiye’de de siyaset karışabilir. 5 Haziran-21 Haziran değişecek düzen enerjisini en yoğun hissedeceğimiz dönem olacak. Bu virüs bize güçlü ya da zayıfın değil adapte olabilenin kalacağı mesajını veriyor. 

Yorumlar